کپی کردن ریموت پارکینگ
هوم

هوم

کپی کردن ریموت درب پارکینگ + ویدیو آموزشی فارسی

کپی کردن ریموت درب پارکینگ

شاید برای ما اتفاق افتاده باشد که بخواهیم یک کپی از ریموت درب پارکینگ، مغازه یا سایر ریموت‌ها داشته باشیم.در زیر آموزشی مبنی بر کپی کردن ریموت آورده شده است.فقط توجه به نکات زیر مهم است:

1-کپی کردن ریموت به این شکل برای ریموت‌ لرنینگ یا ریموت بلوتوثی با فرکانس‌های 433 و 315 مگاهرتز امکان پذیر است.

2-توجه کنید که فرکانس‌های هر 2 ریموت یکسان باشند.

3-در صورت تفاوت ریموت شما با ریموت در کلیپ، برای پاک کردن کد، دکمه های 1 و 2 یا A و B را همزمان نگه دارید.و برای بازگردانی کد پاک شده، دکمه های 3 و 4 یا A و B را همزمان نگه دارید.

خام کردن ریموت درب پارکینگ

برای پاک کردن و یا خام کردن ریموت درب پارکینگ ابتدا لازم است 2 دکمه اصلی ریموت را برای مدتی نگه دارید تا LED روی ریموت به حالت چشمک زن درآید. برای برخی از ریموت‌ها لازم است که بعد از نگه داشتن 2 دکمه اصلی و چشمک زدن LED ، دکمه مربوط به باز کردن را را همچنان نگه دارید و دکمه مربوط به قفل کردن را رها کنید و سپس دکمه قفل کردن را چند بار فشار دهید تا LED سریع چشمک بزند. بعد از انجام این کارها با فشار دادن هرکدام از دکمه‌ها، دیگر LED روشن نمی‌شود.

با انجام این مراحل شما کد قبلی ریموت پارکینگ را پاک کردید.

خام کردن ریموت بتا

ریموت‌های بتا دارای مدل‌های گوناگونی است که در زیر توضیح داده شده است:

  • ریموت بتا 2007 : این مدل ریموت لرنیگ می‌باشد که قابلیت کپی شدن کد آن‌ها برروی دیگر ریموت‌های لرنیگ را دارند. ریموت بتا برخلاف دیگر ریموت‌های موجود در بازار امکان کپی کردن ریموت برروی خود را دارا نیست ولی برای ست کردن ریموت بتا برروی رسیورهای بتا کافی است دکمه باز کردن برروی ریموت را نگه دارید و سپس دکمه لرن (Learn) برروی ریسیور را برای مدت 3 ثانیه نگه دارید.
  • ریموت بتا 2011 : این مدل از ریموت‌ها هاپینگ می‌باشند. این نوع ریموت‌ها قابلیت کپی شدن و کپی کردن دیگر ریموت‌ها را ندارند ولی اگر رسیور درب پارکینگ شما از نوع بتا 2011 باشد می‌توانید به روش بالا ریموت را لرن کنید.
  • ریموت بتا 2013،2014،1016 : این نوع ریموت ها همانند ریموت بتا 2007 هستند و فقط در شکل ظاهری باهم تفاوت دارند.
بیشتر بخوانید  10 چیزی که با آمدن اینترنت اشیا منسوخ می‌شوند

به طور کلی ریموت‌های بتا قابلیت خام کردن ندارند ولی می‌توانید با خرید ریموت اسکار، کد ریموت بتا را برروی آن لرن کنید.

ست کردن ریموت درب پارکینگ (کد دادن به ریموت درب پارکینگ)

بعد از خام کردن ریموت کپی کننده لازم است تا ریموت قدیمی را برروی ریموت جدید (ریموت کپی کننده) ست کنیم.برای این کار لازم است تا دکمه‌ها را متناظر با یکدیگر کپی کنیم. در ابتدا دکمه باز را برروی ریموت قدیمی نگه می‌داریم و سپس دکمه متناظر آن را برروی ریموت جدید (کپی کننده) نگه می‌داریم، بعد از زدن چند چشمک در ریموت جدید متوجه می‌شویم که کد کپی شده است. این کار را برای تمام دکمه‌ها انجام می‌دهیم.

بازگرداندن کد ریموت پاک شده (درصورت پاک کردن اتفاقی)

همانند فیلم آموزشی 1 دکمه اصلی و 1 دکمه فرعی از ریموت را نگه می‌داریم تا LED برای چند بار چشمک بزند. دراین صورت کد قبلی ریموت بازیابی می‌شود.

موبایل خود را به ریموت پارکینگ تبدیل کنید

شما می‌توانید با استفاده از دربازکن هوشمند پارکینگ هوم ریموت‌ها را کنار بگذارید و درب پارکینگ خود را به وسیله موبایل باز و بسته نمایید. برای اطلاعات بیشتر برروی عکس زیر کلیک کنید و یا با شماره 77349936 –  021 تماس بگیرید.

عکس تبدیل موبایل به ریموت پارکینگ

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

۱۴۶ نظرات ارسال شده

نوشته شده در 14 جولای 2018 - پاسخ

من این مراحل را انجام دادم و ریموتم هم کد گرفت و با این ریموتم کار می کنه. اگه بخوام از طریق رسیور کد بدم چجوریه؟

نوشته شده در 14 جولای 2018 - پاسخ

با سلام
بهترین کار برای کپی کردن ریموت های لرنینگ، کددهی از طریق رسیور پارکینگ می باشد. بسته به مدل و برند رسیور پارکینگ شما یک دکمه به نام لرن (Learn) برروی آن وجود دارد. برای رسیورهای ایرانی مثل بتا و یا النا باید دکمه ی برروی ریموت را نگه دارید و سپس دکمه ی برروی رسیور را به مدت ۳ ثانیه همزمان با دکمه ریمت فشار دهید. با این کار حتما ریموت جدید شما کددهی می شود.
توجه خیلی مهم: توجه داشته باشید که دکمه لرن را بیش از ۳ ثانیه فشار ندهید زیرا برای برخی از رسیورها اگر به مدت ۱۰ ثانیه ریموت را نگه دارید تمام ریموت های کپی شده پاک می شوند.

نوشته شده در 26 جولای 2018 - پاسخ

باسلام
برای جک سوچی چطورمیتونیم ریموت کپی کنیم. لطفا فیلم آموزشی رو توسایت بزارین

نوشته شده در 26 جولای 2018 - پاسخ

با سلام
ریموت های گوچی (CUCCI) انواع مختلف زیر را دارند:
۱-لرنینگ کد: به راحتی همانند کلیپ بالا کپی می شوند.
۲- فیکس کد: که نیاز از به وسیله دیپ سویچ کددهی شود.
۳- هاپینگ کد: فقط باید از طریق رسیور گوچی (CUCCI) و ریموت گوچی کددهی وکپی شود.

نوشته شده در 26 جولای 2018 - پاسخ

سلام
ریموت من بتا ۲۰۱۳ با فرکانس ۴۳۳ هست ولی خام نمیشه
۵ تا دگمه داره
A تکی و بزرگه
Bو c
Dو e
تمام دکمه ها رو امتحان کردم
خانم نشد ولی
چکار کنم؟

نوشته شده در 29 جولای 2018 - پاسخ

با سلام
ریموت بتا ۲۰۱۳ از نوع ریموت های هاپینگ یا رولینگ کد می باشد. این ریموت های هاپینگ به هیچ عنوان خام و یا کپی نمی شوند. برای تکثیر ریموت اضافه فقط باید از طریق رسیور خود این کار را انجام دهید.
برروی هر رسیور بتا یک دکمه لرن وجود دارد. شما باید دکمه ریموت را در ابتدا نگه دارید و دکمه لرن را به مدت ۳ ثانیه فشار دهید در این صورت با چشمک زدن LED موجود برروی رسیور ریموت کددهی می شود.
حتما توجه کنید که دکمه لرن را بیش از ۳ ثانیه فشار ندهید چون اگر به مدت ۱۰ ثانیه این دکمه را فشار دهید تمامی ریموت های لرن شده پاک می شود.

نوشته شده در 12 سپتامبر 2018 - پاسخ

سلام.من زمانی که میخام ریموت رو خام کنم وقتی دکمه aوb رو همزمان فشار میدم چراغ ریموت به صورت ممتد روشن میمونه وهیچ تغییری نمیکنه.دلیلش چیه آخه؟؟؟(نوع ریموت بتا ۲۰۰۷ فرکانس ۴۳۳ هست)

نوشته شده در 18 سپتامبر 2018 - پاسخ

با سلام
ریموت های بتا مدل ۲۰۰۷ قابلیت خام شدن ندارند. اگر ریموت اصلی شما بتا مدل ۲۰۰۷ باشد می توانید کدهای برروی این ریموت را برروی ریموت دیگر لرنینگ کددهی کنید. برای مثال یک ریموت برند اسکار (OSCAR) جدید خریداری کنید و سپس با روش گفته شده در این مقاله می توانید ریموت بتای خود را برروی ریموت اسکار خود کپی کنید.

نوشته شده در 6 ژانویه 2019 - پاسخ

سلام من ریموت بتا ۲۰۰۷ گرفتم چطور کددهی کنم?قبلش باید خام بشه ریموت؟

نوشته شده در 6 ژانویه 2019 - پاسخ

سلام خدمت شما
برای کددهی ریموت بتا ۲۰۰۷ کافی است که در رسیور خود دکمه لرن (LEARN) را پیدا کنید و سپس دکمه A ریموت خود را نگه دارید و همزمان دکمه لرن رسیور را ۳ ثانیه نگه دارید و سپس رها کنید. ریموت شما به این طریق کددهی می شود.

نوشته شده در 9 ژانویه 2019 - پاسخ

سلام
ریموت خام من sky model : T010 هستش و میخوام از روى دستگاه رسیور tau model : p-750D760M کپى کنم..باید چیکار کنم؟

نوشته شده در 9 ژانویه 2019 - پاسخ

با سلام
برای کددهی ریموت برروی رسیور tau لازم است کارهای زیر را انجام دهید:
۱- دکمه ی P1 برروی رسیور را فشار دهید.
۲-LED DL7 خاموش می شود و این به معنای آمادگی دستگاه برای کددهی است.(اگر بعد از ۱۰ ثانیه کدی نگیرد به حالت اول باز می گردد.)
۳-دکمه ی مورد نظر خود را برروی ریموت فشار دهید.
۴- LED DL7 روشن می شود و این به معنی گرفتن کد ریموت است.(اگر این اتفاق نیفتاد شما باید ۱۰ ثانیه صبر کنید و از قسمت ۱ شروع کنید.)
برای اطلاعات بیشتر کاتالوگ رسیور tau model : p-750D760M را مطالعه کنید.

نوشته شده در 23 ژانویه 2019 - پاسخ

با سلام
من یک ریموت cucci دو دکمه ای دارم که فقط یکی از درب ها رو باز میکنه و دیگری کار نمیکنه.
بطفا طریقه کپی کردن این دو دکمه ای دو هم محبت کنید ممنون.

نوشته شده در 27 ژانویه 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
شما می توانید یکبار مجدد ریموت خود را کددهی کنید. چون ریموت شما از نوع هاپینگ کد است پس لازم است حتما از طریق رسیور خود دستگاه را کددهی کنید. برروی رسیور شما دکمه‌ای به نام لرن (LEARN) وجود دارد برای کددهی ریموت لازم است شما طبق ساختار رسیور خود عمل کنید.

نوشته شده در 9 نوامبر 2019 - پاسخ

سلام من ریموت قدیمی دارم مدل sky j387 و میخوام با یک ریموت ۲۰۰۷ بتا ست کنم باید چی کار کنم ؟ یعنی به عبارت دیگه از روی ۲۰۰۷ بتا یه کپی برداری کنم برای j387.
ممنون از راهنمایی شما

نوشته شده در 16 نوامبر 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
ریموت sky j387 از نوع لرنینگ کد و یا به اشتباه بلوتوثی هستند. این ریموت ها قابلیت کدگیری از ریموت های دیگر هم دارد. هم ریموت بتا ۲۰۰۷ و هم ریموت sky j387 فرکانس ۴۳۳ مگاهرتز دارند. با استفاده از ویدئو همین صفحه می توانید عمل کپی کردن را انجام دهید.

نوشته شده در 27 ژانویه 2019 - پاسخ

سلام. اگر بخواهیم مثلا به جای دکمه A از دکمه B استفاده کنیم چگونه انتقال بدیم؟

نوشته شده در 27 ژانویه 2019 - پاسخ

باسلام خدمت شما
درصورتی که ریموت شما دارای دکمه های A,B,C,D باشد می‌توانید یک بار کل ریموت را از رسیور خود پاک کنید و سپس شما می توانید از طریق دکمه های C,D درب پارکینگ را باز وبسته کنید. یعنی ریموت خود را با دکمه های C,D کددهی کنید.

نوشته شده در 28 ژانویه 2019 - پاسخ

باسلام
ریموت درب پارکینگ ما Faac می باشد ، آیاامکان کپی کردن ریموت ارزان قیمت تر دیگری از روی آن وجود دارد ؟ لطفا توضیح دهید .
باتشکر

نوشته شده در 28 ژانویه 2019 - پاسخ

سلام خدمت شما دوست عزیز
ریموت های faac از نوع ریموت های هاپینگ هستند و به هیچ وجه برروی ریموت غیر از faac کددهی نمی شوند.
شما برای استفاده از ریموت های ارزان تر باید یک رسیور صنعتی از مدل های موجود در بازار تهیه کنید و برروی مدار مرکزی پارکینگ متصل کنید تا با این روش بتونید ریموت های ارزان کپی کنید.
یک پیشنهاد دیگر استفاده از دربازکن هوشمند پارکینگ هستش که دیگه شمارو بی نیاز از ریموت می کنه و شما می تونید با موبایل درب پارکینگ رو باز و بسته کنید و به هر تعداد می تونید دسترسی بدید.

نوشته شده در 30 ژانویه 2019 - پاسخ

با سلام.من در یک آپارتمان ۳ واحدی نوساز ۱واحد خریدم و زندگی میکنم.ریموت پارکینگ رو گم کردم.صاحب خونه هم اونجا زندگی میکنه.هرچی بهش میگم ریموتت رو بهم بده که یه کپی از روش بزنم لج کرده بهم نمیده هر دفعه باید بدم بهش بگم درو باز کنه. لطفا بهم بگید راهی هست بتونم ریموو دیگه ای بسازم یا نه..دربمون از نوع کرکره ای برقی هست.ممنون میشم کامل راهنمائی کنید.

نوشته شده در 30 ژانویه 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
کلا ۲ روش برای تکثیر ریموت وجود داره.
روش اول: کپی ریموت دیگر از روی ریموت اصلی. که در این روش حتما شما باید ریموت اصلی را داشته باشید.
روش دوم: کددهی به ریموت از طریق رسیور پارکینگ. رسیور پارکینگ معمولا در نزدیکی درب پارکینگ وجود دارد و در داخل آن دستگاهی به نام رسیور وجود دارد که بسته به نوع رسیور شما کددهی متفاوت است.
پیشنهاد ما به شما این است که اول از صاحب خانه و یا مدیر ساختمان اجازه بگیرید و سپس برای کددهی یا از طریق ریموت و یا از طریق رسیور اقدام کنید.

نوشته شده در 30 ژانویه 2019 - پاسخ

با سلام مجدد.منظور شما از ریموت اصلی چیست همون ریمونی هست که از اول هم خودم داشتم یا نه یه ریموت خاص هست که مثلا از کارخونه روی خود درب بوده و همون یه دونه هست.ببخشید مزاحم میشم.ممنون از راهنمایتون

نوشته شده در 30 ژانویه 2019 - پاسخ

با سلام مجدد
منظور از ریموت اصلی همون ریموتی است که خودتون برای باز و بسته درب استفاده می کردید.

نوشته شده در 30 ژانویه 2019 - پاسخ

ممنون از راهنمائی هاتون .خدانگهدار

نوشته شده در 30 ژانویه 2019 - پاسخ

سلامت باشید.
باز هم اگه سوالی بود درخدمتیم.

نوشته شده در 26 سپتامبر 2019 - پاسخ

سلام ریموت من بتا مدل ۲۰۱۴ هستش و تمامی عملکرد ها مثل باز کردن و بسته شدن و توقف همگی با یک دکمهAکار میکنه چیکار کنم بقیه دکمه ها هم بشه باهاشون کار کرد

نوشته شده در 26 سپتامبر 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
معمولا برای جک های پارکینگی که ریموت های هاپینگ دارند از رسیور های لرنینگ مثل ۲ رله و ۳ رله صنعتی بتا استفاده می کنند. این رسیور ۳ رله دارای ۳ خروجی می باشد که برای کاربردهای مختلف استفاده می شود.
برای کنترل درب پارکینگ داخل مدار فرمان جک پارکینگ ترمینال هایی برای کنترل از طریق رسیور های ۳ رله تعبیه شده است. که یکی از آن ترمینال ها برای ریموت شما استفاده شده است.( در را باز می کند – می ایستد و می بندد.) برای اینکه هرکدام از ریموت های شما یک کار خاص را انجام دهد باید ۳ رله ریموت را به ترمینال های مجزایی از پارکینگ نصب کنید.
برای برندهای مختلف پارکینگ ها این ترمینال ها متفاوت است. لطفا برند و مدل جک پارکینگ خود را قرار دهید تا در اسرع وقت نحوه اتصال این ترمینال ها به هم برای شما آموزش داده شود.

نوشته شده در 31 ژانویه 2019 - پاسخ

سلام، آیا میشه با یک ریموت کنترل، از دو دستگاه کد گرفت، ینی با یه ریموت دوتا درب مختلف رو باز کرد؟

نوشته شده در 31 ژانویه 2019 - پاسخ

سلام
بله این امکان وجود داره. البته باید مطمئن شوید که هردو رسیور درب های شما لرنینگ و فرکانس آنها یکی باشد. در ابتدا برای مثال کلید A و B را برای درب اول کپی کنید و کلید C و D را برای درب دوم کددهی کنید.

نوشته شده در 13 فوریه 2019 - پاسخ

عالیییییییییییی

نوشته شده در 14 فوریه 2019 - پاسخ

سلام خدمت شما
خیلی ممنون از نظر لطف شما. خیلی خوشحالیم که تونستیم مشکلی از شما حل کنیم.

نوشته شده در 14 فوریه 2019 - پاسخ

با سلام
برای کددهی ریموت Bt5037A راهنمایی میفرمایید؟

نوشته شده در 20 فوریه 2019 - پاسخ

سلام خدمت شما
متاسفانه این نوع ریموت در دیتا بیس ما وجود ندارد. لطفا برند دقیق ریموت رو بفرمایید.

نوشته شده در 17 فوریه 2019 - پاسخ

باسلام.لطفا شیوه کپی کردن کد از ریموت اسکار روی ریموت بتا٢٠٠٧ را توضیح بفرمایید.ضمنا ممکنه رسیوری دکمه لرنینگ نداشته باشه.فکر کنم رسیور ما s.p.a ایتالیایی باشه و دکمه لرنینگ نداره.ممنون

نوشته شده در 20 فوریه 2019 - پاسخ

سلام خدمت شما
ریموت‌های بتا قابلیت کدگیری ندارند و شما می تونید ۲ ریموت اسکار رو با هم کپی کنید. در مورد سوال دوم هر رسیوری روش خاص خودش رو برای لرن کردن ریموت ها داره. ولی حتما باید به رسیور دسترسی داشت. اگه مدل دقیق رسیور خودتون رو بفرمایید من بهتر می تونم کمکتون کنم

نوشته شده در 24 فوریه 2019 - پاسخ

سلام. ریموت کپی کردم. مارک سیماران هست. ولی ریسیور بتا. سیماران رو میخوام خام کنم نمیشه. الان قاطی کرده. دکمه aرو فشار میدم دو کرکره رو بالا میبره. راهنمایی کنید لطفاً

نوشته شده در 24 فوریه 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
پیشنهاد ما به شما اینه که حتما از خود ریموت‌های بتا برای رسیور بتا استفاده کنید. برای درست کردن این حالت شما می تونید یکبار به طور کامل تمام ریموت‌های دستگاه رو پاک کنید و سپس دوباره کددهی کنید. برای پاک کردن تمام ریموت‌ها لازم است که دکمه لرن را به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید.

نوشته شده در 27 فوریه 2019 - پاسخ

سلام
من ریموت بتا ۲۰۱۲ فرکانس ۴۳۳ دارم
آیا این آموزش هایی که دادید برای ۲۰۱۲ هم کاربردی هست؟

نوشته شده در 27 فوریه 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
ریموت های بتا ۲۰۱۲ از نوع هاپینگ کد هستند و شما نمی تونید این ریموت را برروی ریموت دیگری کپی کنید. راه حل تکثیر این نوع ریموت ها، لرن کردن از طریق رسیور درب شماست. برروی رسیور باید یک دکمه مشکی به نام لرن وجود داشته باشد که از طریق آن شما می تونید ریموت های بتا ۲۰۱۲ برروی رسیور خود تعریف کنید.

نوشته شده در 28 فوریه 2019 - پاسخ

سلام وقت بخیر عزیزم
یک ریموت پارکینگ دارم مدل ۲۰۱۲ مارک doorpa
هرکاری میکنم خام نمیشود
علت چیست؟

نوشته شده در 2 مارس 2019 - پاسخ

سلام خدمت شما
بعضی از ریموت‌ ها قابلیت خام شدن ندارند ولی شما می توانید از طریق رسیور ریموت خود این ریموت را از حافظه رسیور پاک کنید و دوباره برای درب دیگری کددهی کنید.

نوشته شده در 5 مارس 2019 - پاسخ

سلام، چطور می تونم از یک ریموت بتا برای باز کردن چند درب استفاده کنم؟

نوشته شده در 5 مارس 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
برای استفاده از یک ریموت برای چند درب باید شما دکمه های مختلف ریموت خودتون رو برروی درب ها تعریف کنید. فقط باید توجه داشته باشید که سیستم رسیور پارکینگ با سیتم ریموت یکی باشد. اگر ریموت شما بتا ۲۰۰۷ است یعنی ریموت لرنینگ ۴۳۳ مگا هرتز. اگر بتا ۲۰۱۳ است یعنی ریموت هاپینگ ۴۳۳ مگاهرتز. پس بای توجه داشته باشید که سیستم رسیورها هم همانند ریموت باشد.

نوشته شده در 10 مارس 2019 - پاسخ

باسلام
بنده برای سهولت دسترسی به رسیور کرکره برقی، آنرا به داخل تابلو برق و در کنار ترانس آیفون منتقل کردم ولی ریموتها دیگر کار نکردند و به تصور اینکه ریموتها کد پرانده اند آنها را ریست کردم ….در نهایت علیرغم آموزشهای شما نتوانستم به ریموتها کد بدهم…سوالی که دارم اینست که آیا موقعیت مکانی که رسیور را نصب کرده‌ام (کنار ترانس و آداپتور آیفون و کنتور برق) میتواند بر روی عملکرد ریموتها و رسیور اختلال ایجاد کرده و مانع از لرنینگ ریموتها بشود؟

ممنون میشوم اگر اعلام نظر بفرمایید

نوشته شده در 10 مارس 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
ریموت ها از فرکانس رادیویی (RF) برای انتقال کدها به رسیور پارکینگ استفاده میکنند. این فرکانس رادیویی با توجه به اینکه طول موج بالایی دارد از توان پایینی برای انتقال داده برخوردار است. پس اگر رسیور شما باکس فلزی، کابل فشار قوی، ترانس برق و… قرار بگیرد احتمالا باعث ایجاد اختلال در رسیور شما خواهد شد. پس ترجیحا رسیور را در کنار این تجهیزات قرار ندهید و یا حداقل سیم آنتن رسیور خود را به بیرون انتقال دهید.

نوشته شده در 28 مارس 2019 - پاسخ

سلام
برای کپی کردن ریموت النا en12 راهنمایی میفرمایید لطفا

نوشته شده در 7 می 2019 - پاسخ

با سلام
ریموت النا مدل آزرایی یا EN12 به راحتی با نگه داشتن دکمه ریموت و سپس دکمه لرن دستگاه رسیور شما کددهی می شود.

نوشته شده در 31 مارس 2019 - پاسخ

سلام ریموت منvEAc هس در باز نمیکنه دکمه بالا پایین داره با قفل باز و بسته همه کارها ک گفتین کردم کد ش بر نگشت چ کار کنم. ممنون

نوشته شده در 7 می 2019 - پاسخ

سلام
شما باید یک بار دیگر ریموت خودتون را از طریق رسیور درب کددهی کنید. با توجه به رسیور درب شما این کپی کردن متفاوت است.

نوشته شده در 13 آوریل 2019 - پاسخ

با سلام یه ریموت با فرکانس ۴۳۳ کپی کردم بعد دوروز ریموت جدید دیگه کار نمیکنه و کد می پره چن بار هم امتحان کردم علت چی هست

نوشته شده در 16 آوریل 2019 - پاسخ

سلام
برای خام کردن ریموت جک پارکینگی لایف مدل FIDO2
چطور اقدام کنم
ایا ریموت جایگزن دارد هزینه این ریموت ها بالاست
باتشکر

نوشته شده در 7 می 2019 - پاسخ

با سلام
ریموت های لایف از نوع هاپینگ هستند و به جز ریموت های فابریک دستگاه شما راه حل دیگری ندارد. ولی باید چند روش ساده می تونید ریموت های دیگیری به سیستم اضافه کنید:
۱- یک رسیور لرنینگ به سیستم خودتون اضافه کنید و ریموت های لرنینگ که قیمت پایین تری دارند را کپی کنید. در این صورت هزینه ریموت ها پایین می‌آید ولی امنیت ریموت های شما هم پایین می آید.
۲-شما می توانید از دربازکن هوشمند پارکینگ هوم استفاده کنید. با استفاده از این دستگاه می توانید به تعداد نامحدود دسترسی به افراد مختلف بدهید و دیگه نگران کپی شدن ریموت نباشید.

نوشته شده در 30 آوریل 2019 - پاسخ

با عرض سلام و حسته نباشید … رسیور من از نوع بتا ۲۰۰۷ میباشد بنده برای کپی ریموت همانطور که فرمودید دکمه A ریموت را نگه داشته و دکمه لرن رسیور را به مدت ۳ ثانیه نگه داشتم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد و کپی نشد … البته این کار را چند بار تکرار کردم … و در جایی خواندم که باید دکمه لرن را نیم ثانیه ( سریع) بزنم تا چراغ رسیور به حالت چشمک زن سریع دربیاد و بعد دکمه A ریموت را نگه دارم تا کپی شود … ولی باز هم نشد و در حقیقت با فشار دکمه لرن چراغش چشمک زن سریع نمیشود و همان چشمک زن معمولیست
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر

نوشته شده در 7 می 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
در صورتی که رسیور شما هم از نوع بتا باشد باید در ابتدا دکمه A و یا B ریموت را نگه دارید و سپس دکمه لرن رسیور را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید. دراین صورت حتما کددهی انجام می گیرد.

نوشته شده در 2 می 2019 - پاسخ

سلام برای در نفر رو که کلید برقی داره چگونه کد میگیره

نوشته شده در 7 می 2019 - پاسخ

سلام
درب های نفر رو معمولا دارای ریموت های لرنینگ ۴۳۳ مگاهرتز هستند و رسیور آنها معمولا رسیور قفل برقی بتا است. برای کپی کردن و تکثیر این نوع ریموت ها کافی است ابتدا یکی از دکمه های ریموت را نگه دارید و برروی رسیور قفل برقی بتا دکمه لرن را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید در این صورت به راحتی ریموت شما تکثیر می شود.

نوشته شده در 2 می 2019 - پاسخ

سلام ریموت دزدگیر ماشین من steel mate هست و فرکانس NDR315_50 آیا میتونم پاکش کنم و بجای ریموت درب پارکینگ استفاده کنم؟

نوشته شده در 7 می 2019 - پاسخ

سلام خدمت شما
برای ست کردن ریموت نیازی به پاک کردن ریموت نیست. فقط کافی است رسیور پارکینگ شما لرنینگ فرکانس ۳۱۵ مگاهرتز باشد. با پیدا کردن دکمه لرن رسیور می توانید به راحتی ریموت خود را ست کنید.

نوشته شده در 3 می 2019 - پاسخ

سلام جناب
وقتتون بخیر قبل از هر چیزی بابت متانت طبع و جوابی که دوستان میدید خیلی خیلی ممنونم
ریموت بتا ۲۰۱۴ رو چطوری میتونیم روی ریموت دورپا ۲۰۱۳ ست کنم

نوشته شده در 7 می 2019 - پاسخ

سلام خدمت شما
ریموت‌های بتا ۲۰۱۴ و درپا ۲۰۱۳ ریموت‌های لرنینگ ۴۳۳ مگاهرتز هستند. برای کپی کردن این نوع ریموت ها می تونید از روش توضیح داده شده در این مقاله استفاده کنید. در صورتی که به رسیور پارکینگ دسترسی دارید می تونید با نگه داشتن دکمه ی ریموت و دکمه لرن رسیور را نگه دارید. با این روش تکثیر ریموت به راحتی انجام میگیرد.

نوشته شده در 23 می 2019 - پاسخ

سلام
میشه توضیح بدید ریموت فک را چطور کد میدهند؟
ممنون

نوشته شده در 25 می 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
برای کددهی به ریموت فک (FAAC) اینجا کلیک کنید. در این لینک آموزش ویدئویی کپی کردن و تکثیر ریموت فک (FAAC) برای شما آورده شده است.

نوشته شده در 24 سپتامبر 2019 - پاسخ

سلام، رسیور ما دکمه لرن نداره، فقط یه پنل دیجیتال داره با پنج تا دکمه که تو اون پنل متونی تنظیماتو انجام بدی، با این حال برای کد دادن باید چکار کنم

نوشته شده در 24 سپتامبر 2019 - پاسخ

سلام خدمت شما
لطف کنید برند و مدل رسیور پارکینگ خودتون رو در کامنت قرار دهید. در اسرع وقت بررسی می شه و خدمتتون روش کپی کردن ریموت جک شما قرار داده می شه.
با تشکر

نوشته شده در 25 می 2019 - پاسخ

سلام وقت بخیر من یک ریموت beta2007 دارم ویک درب روباز می کنه و یک ریموت hutte کرکره ای می خوام ریموت hutte رو روی beta2007 ست کنم برای همسایه ها تا با یک ریموت beta2007 هر دو درب باز و بسته شود امکانش هست . تشکر

نوشته شده در 29 می 2019 - پاسخ

با سلام و وقت بخیر
شما می‌تونید یک ریموت لرنینگ با مشخصات یکسان رو برروی ۲ رسیور متفاوت کددهی کنید و از یک ریموت برای باز و بسته کردن ۲ درب استفاده نمایید.

نوشته شده در 30 می 2019 - پاسخ

سلام
چگونه میتوان از کپی شدن ریموت توسط افراد غیر جلوگیری و ریموت غیر مجاز را حذف نمود؟

نوشته شده در 30 می 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
برای جلوگیری از کپی شدن ریموت خود شما می‌توانید چنیدین کار انجام دهید که در زیر به توضیح می پردازیم:
۱- می توانید جعبه فرمان پارکینگ را قفل کنید تا دسترسی به مدار کنترل پارکینگ نداشته باشند.
۲- می توانید تمامی ریموت های موجود را جمع‌آوری نمایید و با اضافه کردن یک رسیور هاپینگ کد، از کپی شدن ریموت ها از روی هم جلوگیری کنید.
۳- می توانید تمام ریموت های موجود را جمع آوری کنید و دستگاه دربازکن هوشمند پارکینگ را در کنار درب پارکینگ خود نصب کنید تا بتوانید به صورت نامحدود و بدون نیاز به ریموت به افراد مختلف دسترسی دهید و حتی این دسترسی را بگیرید.

برای پاک کردن ریموت غیر مجاز نیاز است که شما تمامی ریموت ها را پاک نمایید و دوباره به ریموت ها کددهی کنید.

نوشته شده در 8 ژوئن 2019 - پاسخ

بسیار عالی

نوشته شده در 8 ژوئن 2019 - پاسخ

با سلام
از اینکه تونستیم مشکلی از شما حل کنیم بسیار خوشحالیم.

نوشته شده در 26 ژوئن 2019 - پاسخ

سلام وقت شما بخیر لطفا کد دهی ریموت از طریق رسیور، و کپی دو ریموت و ریست و پاک کردن کد از روی مارک بنینکا رو توضیح بدید، ممنونتون میشم .

نوشته شده در 27 آگوست 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
لطفا مدل مدار کنترل پارکینگ بنبنکا خودتون رو بفرمایید تا در اولین فرصت آموزش کددهی ریموت قرار گرفته شود.

نوشته شده در 30 ژوئن 2019 - پاسخ

با سلام .چطور میتونیم ریموت رو طوری تنظیم کنیم که فقط با یک دکمه A درب هم بسته و هم باز بشه .

نوشته شده در 30 ژوئن 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در هر برد جک پارکینگ مودهای مختلفی برای کار کرد وجود دارد. یکی از مودهایی که مد نظر شما هست مود Step by step می‌باشد. در این مود با فشار دادن یک دکمه از ریموت درب باز می‎شود و با فشار دادن دوباره همان دکمه درب بسته خواهد شد. ست کردن این مود برای بردهای مختلف متفاوت است. در صورتی که مارک و مدل برد پارکینگتون رو قرار بدید در این مورد بهتر می تونیم کمکتون کنیم.

نوشته شده در 8 جولای 2019 - پاسخ

باسلام وخسته نباشید
تمام مراحلی که شما در خصوص ریموت بلوتوثی با فرکانس ۴۳۳ فرمودین جهت کپی ریموت انجام دادم ریموت کار باز و بست در را انجام می‌دهد ولی بعد از چند ساعت که بگذره هر دگمه ریموت را میزنم عملکردی از در دیده نمی‌شود چند بارم مراحل خام و کپی رو انجام دادم ولی همین طوری بوده میشه لطف کنید راهنمایی کنید مشکل از کجاست ممنونم

نوشته شده در 27 آگوست 2019 - پاسخ

با سلام
این مشکل می تونه از ریموت و یا رسیور شما باشد. یک بار به طور کامل برق رسیور را قطع کنید تا رسیور پارکینگ یکبار راه اندازی مجدد شود. در صورت وجود مشکل می تونید یکبار ریموت خود را تعویض کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۷۷۳۴۹۹۳۶ تماس بگیرید.

نوشته شده در 10 آگوست 2019 - پاسخ

با عرض سلام و خسته نباشید
ریموت کرکره برقی بنده از نوع بارزانته می باشد
و سوال بنده در مورد نحوه learn کردن این نوع ریموت است
ایا از طریق ریموت اصلی و نگه داشتن دکمه امکان پذیر هست ؟

نوشته شده در 11 آگوست 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
ریموت کرکره برقی بارزانته هم همانند دیگر سیستم های ریموتی قابل کپی شدن هستند. فقط کافی است در رسیور بارزانته دکمه learn را فشار دهید و سپس دکمه ریموت را نگه دارید تا ریموت برروی رسیور کددهی شود.

نوشته شده در 22 آگوست 2019 - پاسخ

سلام. اگه بخواهیم کدهای ریموتو کلا عوض کنم تا ریموتها با کد قبلی کار نکنند چیکار کنم

نوشته شده در 22 آگوست 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
رسیورهای ریموت باهم متفاوت هستند. ولی معمولا در اکثر برندهای موجود برروی آنها یک دکمه وجود دارد به نام دکمه learn که با نگه داشتن این دکمه به مدت ۱۰ ثانیه تمامی کدهای ریموت پاک می شود و شما می توانید مجددا کددهی نمایید.
در صورتی که برند و مدل درب ریموتی خود را قرار دهید بهتر می توانید شما را راهنمایی نماییم.

نوشته شده در 25 آگوست 2019 - پاسخ

سلام من میخوام یک کلید سلکتور برای باز و بسته کردن درب جک دار دو لنگه بزارم میشه لطفا کمکم کنید

نوشته شده در 25 آگوست 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
هر مدار فرمان جک پارکینگ دارای ۲ پایه می باشد که در صورتی که این ۲ پایه یک لحظه به هم متصل شوند درب پارکینگ باز می شود و اگر دوباره یک لحظه متصل شوند درب پارکینگ بسته می شود.
شما باید کلید سلکتور یا پوش باتن خودتون رو به این ۲ پایه متصل کنید که در صورتی زدن کلید ۲ پایه مربوطه به هم متصل شوند.
این ۲ پایه برای برندهای جک پارکینگ متفاوت است.
ولی معمولا به صورت زیر هستند.
COM-24 COM-ST COM-STEP-BY-STEP و…
برای اطلاعات بیشتر می تونید با شماره ۰۲۱۷۷۳۴۹۹۳۶ تماس بگیرید و یا مدل و برند جک پارکینگ خودتون رو در نظرات قرار دهید.

نوشته شده در 27 آگوست 2019 - پاسخ

سلام
جک در ما گلدن گیت هست برای کپی کردن ریموت آن باید چه نوع ریموتی تهیه کنم و چه جوری کپی کنم
روی رسیور کلید لرن نداره
چهار تا کلیدa b c d هستش
ریموتی که الان دارم ۴۳۳t2 هستش که هر کاری کردم خام نمیشد
با تشکر

نوشته شده در 27 آگوست 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
برای لرن کردن ریموت برروی مدار کنترل جک گلدن گیت باید مراحل زیر را انجام دهید:
۱. دکمه A را ۲ بار فشار دهید تا به منوی RAD1 برسید.
۲. دکمه B را فشار دهید تا وارد زیر منوی LRN شوید.
۳.دکمه C را فشار دهید تا منوی LN-A برای شما ظاهر شود.
۴.دکمه C را مجددا فشار دهید.
۵.دکمه مورد نظر ریموت خود را فشار دهید.
۶.برای خروج دکمه A را بزنید.
با انجام این مراحل ریموت شما به طور کامل کددهی می شود.

نوشته شده در 16 سپتامبر 2019 - پاسخ

سلام خسته نباشید اگر دکمه لرن را بیش از ۱۰ثانیه نگه داشته باشیم باید چکار کنیم.ممنون

نوشته شده در 16 سپتامبر 2019 - پاسخ

با سلام
باید مجدد تمام ریموت های موجود در ساختمان را کددهی نمایید.

نوشته شده در 16 سپتامبر 2019 - پاسخ

ممنونم از شما دستگاه ما UTAB689Tهست و دکمه لرن دوتا داره.راهنمایی میفرمایید

نوشته شده در 16 سپتامبر 2019 - پاسخ

با سلام مجدد
برای کد دادن ریموت به جک یوتاب مدل UTAB689T باید کلید (learn button) را برروی رسیور جک خود (قطعه ای که به صورت عمودی برروی برد قرار گرفته) یک بار فشار دهید.چراغ learn led روشن خواهد شد در این وضعیت دکمه مورد نظر ریموت را فشار داده و حدود ۱۰ الی ۱۵ ثانیه نگه دارید و روشن و خاموش شدن متوالی چراغ را به تعداد ۵ بار با فاصله زمانی ۱ ثانیه ملاحظه نمایید. تا خاموش شدن چراغ فوق باید کلید ریموت فشار داده شود.

نوشته شده در 18 سپتامبر 2019 - پاسخ

با سلام جک در پارکینگ cucci، ریسیور مارک powertech و ریموتم بتا هستش ممنون میشم راهنمایی کنید چطور میتونم روی ریموت بتا و فونیکس کپی کنم

نوشته شده در 18 سپتامبر 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
برای کد دادن به جک گوچی cucci باید در ابتدا دکمه S1 را برروی برد به مدت ۳ ثانیه فشار دهید تا LED آبی رنگ از حالت چشمک زن به حالت دائم روشن درآید. سپس دکمه A ریموت را نگه دارید تت درب برای حالت ۲ لنگه کددهی شود. سپس دکمه B را نگه دارید تا برای حالت تک لنگه کددهی شود.
پس از اتمام روند LED آبی خاموش می شود.

نوشته شده در 23 سپتامبر 2019 - پاسخ

با سلام.ببخشید ریموت من بتا ٢٠١٣ هستش.یک هفته پیش از مجتمع قبلی به یک مجتمع مقابل منتقل شدیم و ریموت رو با درب جدید ست کردیم.الان مشکلی که پیش اومده هر دو دستگاه روی ریموت ست شدن و با توجه به اینکه فاصله کم هست همزمان باز و بسته میشن و چون تعداد واحدها هم زیاد هستن امکان ریست دستگاه نیست میخواستم ببینم راه حل دیگه ای داره که ریموت از دستگاه قبلی پاک بشه .ممنون

نوشته شده در 30 سپتامبر 2019 - پاسخ

میشه با یک ریموت چند در را باز کرد

نوشته شده در 2 اکتبر 2019 - پاسخ

با سلام
بله شما می تونید به وسیله یک ریموت چند در را باز و بسته کنید ولی فقط باید رسیور هرکدام از درب ها از لرنینگ کد و از یک فرکانس باشند. برای مثال اگر ریموت لرنینگ ۴۳۳ مگاهرتز داشتید و رسیور پارکینگ منزل شما و رسیور پارکینگ محل کار شما لرنینگ ۴۳۳ مگاهرتز بود می تونید از یک ریموت برای کنترل در منزل و محل کار خود استفاده کنید.

نوشته شده در 4 اکتبر 2019 - پاسخ

سلام من یک ریموت دو دکمه ای دارم که شکسته چطوری میتونم کد رو منتقل کنم به یک ریموت خام؟؟

نوشته شده در 5 اکتبر 2019 - پاسخ

سلام خدمت شما
در صورتی که ریموت قدیمی شما کار کند می توانید از طریق ویدئو همین صفحه این ریموت را برروی ریموت جدید کپی کنید. اما اگر ریموت قدیمی به هیچ عنوان کار نکند شما باید از طریق مدار کنترل پارکینگ ریموت جدید را کپی کنید. در صورتی که مدل و برند مدار کنترل پارکینگ خود را در زیر همین پست بنویسید نحوه کپی کردن ریموت برای شما قرار داده می شود.
باتشکر

نوشته شده در 8 اکتبر 2019 - پاسخ

سلام
دو عدد ریموت فابریک دستگاه زومر خراب شده ، با توجه به گران بودن این ریموت ها میشه از ریموت های ارزانتری برای جایگزینی استفاده کرد ؟؟

نوشته شده در 9 اکتبر 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
ریموت های زومر از نوع هاپینگ کد هستند که این نوع ریموت ها برروی ریموت های دیگری کپی نمی شوند.
در زیر چند راه حل برای این مشکل بررسی می کنیم:
۱-نصب رسیور مارک متفرقه: شما می توانید با نصب یک رسیور مارک متفرقه برروی رسیور پارکینگ خود از ریموت های ارزان تری استفاده کنید. فقط مشکل این روش این است که این ریموت های ارزان تر امنیت پایینی دارند و به راحتی توسط هر فردی کپی می شوند.
۲-استفاده از دربازکن هوشمند پارکینگ: با استفاده از این دستگاه شما می توانید اعداد نامحدودی دسترسی به درب داشته باشید بدون نیاز به ریموت. امنیت بسیار بالایی دارید چون این دستگاه از الگوریتم های امنیتی استفاده می کند.

نوشته شده در 11 اکتبر 2019 - پاسخ

شما که مطلب به این خوبی نوشتید و با حوصله به هما جواب میدید ای کاش چندتا عکس از کلید لرن(learn) در رسیورهای مختلف میگذاشتید که بدونیم کدام کلید مدنظر شماست

نوشته شده در 12 اکتبر 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما دوست عزیز
خیلی ممنون که ما رو دنبال می کنید. حتما عکس های جدید مربوط به رسیورهای مختلف و روش کپی کردن ریموت ها قرار داده می شود. ممنون از بازخورد خوبتون.

نوشته شده در 19 اکتبر 2019 - پاسخ

سلام یک ریموت کد فیکس دارم میتونم برای رسیور سیماران استفاده کنم اگه میشه راهنمایی کنید

نوشته شده در 20 اکتبر 2019 - پاسخ

سلام خدمت شما
نحوه کپی کردن ریموت های فیکس کد به این ترتیب است که شما باید درپوش ریموت را باز کنید و میکروسویچ های ریموت قبلی را عینا در ریموت جدید تکرار کنید. در صورتی که رسیور شما در دسترس باشد می توانید ریموت جدید را از طریق دکمه لرن موجود در رسیور درب کددهی فرمایید.

نوشته شده در 24 اکتبر 2019 - پاسخ

سلام
ممنون از راهنمایی هاتون و توضیحات عالیتان
من یه سوال کلی داشتم
خود ریموت بتا۲۰۰۷ روی چه رسیورهای می‌توان ست کرد
خود بتا که قطعا میشه
سیماران؟
دورپا؟
پروتکو؟
بارزانته؟
سایلکس؟
وی تو؟

خیلی ممنون میشم در این مورد راهنمایی بفرمایید
کلا چه دستگاه هایی ریموت بتایی قبول نمیکنه رسیورش
بازم ممنون

نوشته شده در 26 اکتبر 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما دوست عزیز
به صورت کلی ریموت بتا از نوع لرنینگ کد ۴۳۳ مگاهرتز می باشد پس این ریموت برروی تمام رسیور هایی که لرنینگ کد ۴۳۳ مگاهرتز باشند کپی می شود. به هنگام کپی کردن ریموت بتا برروی سیستمی غیر از بتا توجه به لرنینگ کد بودن و فرکانس ۴۳۳ مگاهرتز مهم است.

نوشته شده در 4 نوامبر 2019 - پاسخ

سلام. من تو یه ساختمونی جدید اومدم در مشهد دستگاهشون fadini هستش. مدیر ساختمون گفت فقط باید به فلان جا زنگ بزنی بیان برات ریموت رو ست کنن و تحویل بدن. منم زنگ زدم قیمت گفت ۲۲۰ هزار تومان درحالیکه نمایندگی تهران قیمتشو میگه ۸۰ هزار تومان. به مدیر ساختمون که گفتم میگه بقیه بیان نصب کنن کل دستگاه بهم میریزه و خستارتش با شماست. به نظرتون باید چکار کنم؟

نوشته شده در 4 نوامبر 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
شما هم به راحتی می تونید ریموت فادینی fadini را خریداری کنید و سپس خودتان این ریموت را برروی درب پارکینگ کددهی کنید. فقط نیاز است که عکس از داخل جعبه پارکینگ برای شماره زیر ارسال کنید تا همکاران بنده در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.
شماره واتساپ یا تلگرام شرکت: ۰۹۱۲۰۲۲۶۱۹۳

نوشته شده در 5 نوامبر 2019 - پاسخ

خب من کد دهی کنم سیستم بقیه بهم نمیریزه؟

نوشته شده در 5 نوامبر 2019 - پاسخ

با سلام
در صورتی که شما بر اساس ویدئو بالا ریموت جدید خود را کددهی نمایید هیچ مشکلی برای بقیه ساکنین پیش نخواهد آمد. ولی اگر با دکمه لرن روی رسیور کددهی کنید در صورت نگه داشتن دکمه لرن به مدت ۱۰ ثانیه تمام ریموت ها ریست خواهد شد. باید به این نکته حتما توجه کنید.

نوشته شده در 12 نوامبر 2019 - پاسخ

با سلام آیا می توان از روی ریموت ریموت النا مدل EN-12 (معروف به آزرایی ۴۳۳MHz ) بر روی ریموت ریموت در پارکینگ بلوتوثی مدل IPA 433MHz (کشویی چرمی) کپی کرد.
من با روش شما انجام دادم ولی کپی نمیشه. لطفا راهنمایی کنید.

نوشته شده در 16 نوامبر 2019 - پاسخ

با سلام
ریموت النا مدل EN-12 از نوع لرنینگ کد می باشد و می توان آن را برروی ریموت IPA433MHZ کپی کرد. شما می توانید از ویدئو همین صفحه برای کپی کردن ریموت خود کمک بگیرید.

نوشته شده در 14 نوامبر 2019 - پاسخ

سلام وقت بخیر من نمایندگی و پخش انواع ریموت بلوتوث و بتایی استیل میت وهوتایی و هر نوع ریموتی که لازم داشته باشید با قیمت خیلی مناسب دارم خوشحال میشم بتونیم با هم کار کنیم

نوشته شده در 16 نوامبر 2019 - پاسخ

با سلام
خیلی از آشنایی با شما خوشحالیم. برای ارتباط بهتر خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید. شماره های تماس: ۰۲۱۷۷۳۴۹۹۳۶ – ۰۹۱۲۰۲۲۶۱۹۳

نوشته شده در 29 دسامبر 2019 - پاسخ

جناب چه مارک ها و برند هایی دارید؟
تهران تشریف دارید؟
ممن ن میشم ادمین عزیز اگر اطلاعی دارند خودشون جواب بدهند
خیلی ممنون

نوشته شده در 20 ژانویه 2020 - پاسخ

سلام خدمت شما
شرکت هوم در زمینه هوشمندسازی درب‌های ریموتی و برقی فعالیت دارد و محصول فعلی این شرکت “دربازکن هوشمند پارکینگ” می‌باشد. محصولاتی از قبیل رسیور ۳ رله هوشمند و رسیور موتور توبلار هوشمند هم در هفته‌های آینده به محصولات شرکت هم اضافه خواهد شد.

نوشته شده در 15 نوامبر 2019 - پاسخ

با سلام
از دیروز یه دفعه ریموت من کار نکرد لامپش هم روشن نشد فکر کردم باطریش تموم شده ولی بازش کردم چکش کردم و بستم لامپش روشن شد ولی در رو باز نمینکه..
ریموت من از نوع سیماران ۴ دکمه است.
ریسیور هم از نوع YAAL هستش.
هر کاری بگین کردم. هم ریموت به ریموت با بتا ۲۰۰۷ انجام دادم هم از روی ریسیور با دکمه لرن انجام دادم نشد که نشد.
در ضمن هر دو دکمه A و B رو هم چند ثانیه نگه داشتم که خام بشه و دیگه لامپش روشن نشه که اونم نشد.
لطفا راهنمایی بفرمایید ایراد از کجاست؟؟؟
آیا ریموت خراب شده ؟؟؟

نوشته شده در 16 نوامبر 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
در صورتی که از دکمه لرن برروی رسیور استفاده کرده باشید ولی باز هم ریموت کار نکرده است به احتمال زیاد مشکل از ریموت شماست و باید تعویض گردد. شما به یک ریموت لرنینگ کد با فرکاس ۴۳۳ مگاهرتز نیاز دارید.

نوشته شده در 16 نوامبر 2019 - پاسخ

با سلام وقت بخیر
برخی برندها مثل فایروال این مشکلو و مشکل لرن کردن زیاد دارند.پیشنهاد میشه از فایو استار استفاده کنید

نوشته شده در 16 نوامبر 2019 - پاسخ

با سلام خدمت شما
از پیشنهاد خوب شما بسیار سپاسگزاریم.

نوشته شده در 16 دسامبر 2019 - پاسخ

سلام.ببخشیدمیخواستم‌بپرسم‌من‌درب‌مغاره‌روکرکره‌ای‌کردم‌وریموتش‌روگم‌کردم.میخواستم‌بدونم‌حالابایدچیکارکنم.ارداخل‌باکلیدبازوبست‌میشه‌ولی‌ازبیرون‌ریموت‌ندارم.

نوشته شده در 20 ژانویه 2020 - پاسخ

سلام خدمت شما
در صورت گم شدن ریموت ، برای اولین کار باید برای حفظ امنیت شما باید کل رسیور درب کرکره‌ای خود را پاک کنید. سپس با توجه به نوع رسیور درب کرکره ای، ریموت مربوط به آن را خریداری کنید و کددهی نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به واتساپ ۰۹۱۲۰۲۲۶۱۹۳ پیام دهید.

نوشته شده در 2 ژانویه 2020 - پاسخ

با سلام ، خانه من دو درب مجزا دارد ، یکی کرکره و دیگری درب اصلی دولنگه ، چگونه میتوانم ریموت بتا را کددهی کنم ؟ با دکمه لرن فقط درب اول کددهی شد اما کرکره ای خیر

نوشته شده در 20 ژانویه 2020 - پاسخ

با سلام خدمت شما
از طریق رسیور ۲ درب می‌توانید با یک ریموت ۲ درب را کنترل کنید. در صورتی که نیاز به کمک بیشتری دارید می‌توانید عکس رسیورهای خودتون را به واتساپ شماره ۰۹۱۲۰۲۲۶۱۹۳ ارسال کنید.

نوشته شده در 20 ژانویه 2020 - پاسخ

سلام
ریموت و رسیور درب پارکینگ هردو سایلکس هستند و قبلا کار میکردن.بعد از تغییری که همسایه ها انجام دادن و دوباره کل ریموت ها کد دهی شدند ریموت من رو فقط باید نگه داری تا در باز یا بسته بشه و حالت اتوماتش رو از دست داده و با فشردن دکمه ها بصورت یکبار فقط کمی باز میشه چند بار با رسیور ست کردم ولی فایده نداره باید چیکار کرد

نوشته شده در 11 مارس 2020 - پاسخ

با سلام
در صورتی که ریموت شما برای باز کردن در نیاز به نگه داشتن دکمه دارد باید باتری ریموت را تعویض کنید. در صورتی که هنوز مشکل برقرار بود می توانید با خرید یک ریموت کد لرنینگ از یک کپی از روی ریموت یکی از همسایه ها برای خودتان بزنید.

نوشته شده در 1 فوریه 2020 - پاسخ

با سلام من درب بازکن محک دارم که کد ریموتش ۴۳۳.۹۲ هستش اگر ریموت دیگری با این فرکانس داشته باشم امکان کپی هست اگه امکان داره با روش کپی ذکر کنید قبلا ممنونم

نوشته شده در 11 مارس 2020 - پاسخ

با سلام
معمولا ریموت های جک محک از نوع هاپینگ کد هستند و امکان کپی شدن از روی هم را ندارند. بهترین کار برای تکثیر این نوع ریموت ها کددهی به رسیور پارکینگ است. شما باید یک نمونه ریموت محک تهیه کنید و از جعبه نزدیک پارکینگ که رسیور اصلی در آن است اقدام به کددهی کنید.

نوشته شده در 2 فوریه 2020 - پاسخ

سلام علیکم
ریموت من VIM هست و ۴ دکمه ای
می خوام ۲ تا ریموت رو روی این ست بکنم
ولی وقتی مراحل بالا رو انجام می دم
اولا فقط یکی از ریموت ها با مال من ست می شه و اونیکی رو قبول نمی کنه
دوما برد ریموت من از حدود ۱۰ متر به ۱ متر کاهش پیدا کرده

نوشته شده در 11 مارس 2020 - پاسخ

با سلام
بهترین روش برای این مدل از ریموت ها کددهی از طریق رسیور در پارکینگ شماست. در صورت امکان عکس از رسیور خود را به شماره واتساپ ۰۹۱۲۰۲۲۶۱۹۳ ارسال کنید.

نوشته شده در 6 فوریه 2020 - پاسخ

لطفا یکنفر درمورد نسب رسیور ۳رله دورپا بروی بردجک پروتکو کمک کنه ممنون اگه بانقشه باشه ممنون میشم

نوشته شده در 11 مارس 2020 - پاسخ

با سلام خدمت شما
بسته به نوع جک پروتکو و مدار کنترل آن سیم بندی رسیور ۳ رله دورپا متفاوت است. ولی معمولا باید پایه COM و NO یکی از رله های رسیور دورپا را به پایه‌های ۱ و ۴ یا ۱ و ۸ متصل کنید.

نوشته شده در 14 مارس 2020 - پاسخ

سلام و عرض ادب
خیلی ممنون بابت آموزش خوبتون
کارم راه افتاد
واقعا آفرین.

نوشته شده در 14 مارس 2020 - پاسخ

با سلام خدمت شما
بسیار خوشحالیم که تونستیم مشکل شما رو حل کنیم. ممنون بابت نظر خوبتون.

نوشته شده در 16 آوریل 2020 - پاسخ

با سلام
من ریموت ۲دکه برند pavis دارم (داخلش پیچ تنظیم دارد). فرکانس ۳۱۵ است. روی گیرنده دکمه لرن میزنم مشخص میشود که ریموت تعریف شده، ولی ظاهرا کلیدهای روی ریموت با دستگاه جک برقی ست نیست. با ریموت ۴دکمه عمل میکند ولی با این ریموت کار نمیکند.
راهی برای تعریف دکمه های ریموت به برد جک هست؟
جک پرتکو Q60 میباشد.

نوشته شده در 28 آوریل 2020 - پاسخ

با سلام برای کددهی جک پروتکو مدل Q60 باید کارهای زیر را انجام دهید:
۱. دکمه A روی رسیور را چندین بار فشار دهید تا روی نمایشگر گزینه rA ظاهر شود.
۲.سپس دکمه B را فشار دهید تا گزینه Ec ظاهر گردد.
۳.سپس دکمه ریموت خود را نگه دارید تا روی صفحه نمایشگر یک نقطه ظاهر شود.(این نقطه نشان دهنده ی این است که رسیور آماده ذخیره کردن کد است.)
۴. سپس دکمه C را فشار دهید تا کد جدید ذخیره شود.

نوشته شده در 22 ژوئن 2020 - پاسخ

با سلام دوتا درب کرکره برقی از یک مدل و مارک داریم ریموت یک درب رو داریم که فقط با یک دکمه aهمه کار هارو انجام میده (باز بسته ایست) ایا میتونم دکمه های c وd که خام هستن رو به درب دیگر که ریموتشو گم کردیم کد بدم با استفاده از همین روش هایی که تو سایت گذاشتین یعنی الان که کد یک درب رو بر روی ریموت دارم ولی دکمه ها سی و دی که خام هستن رو به از ریموت دیگه برای درب دیگه دریافت کنم (کپی کردن) ریموت بلوتوثی داره اخرین بار که ریموت خریدم همینو گفتن فروشنده راهنمایی کنید که چجوری با دکمه های اضافی ریموتی که داریم اون یکی درب رو میتونیم کد بدیم ب ریموت ؟

نوشته شده در 7 اکتبر 2020 - پاسخ

با سلام
در صورتی که ریموت جدید خریداری شده از نوع بلوتوثی باشد می توانید دکمه های c و d ریموت قدیمی را برروی ریموت جدید کپی کنید.

نوشته شده در 25 ژوئن 2020 - پاسخ

با سلام و تشکر فراوان از راهنمایی های ارزنده تون.
خیلی عالی

نوشته شده در 7 اکتبر 2020 - پاسخ

با سلام
از اینکه تونستیم مشکلی از شما حل کنیم بسیار خوشحالیم

نوشته شده در 15 آگوست 2020 - پاسخ

سلام ببخشید ریموت من Clavis 433 هست این از کدوم نوعه؟ و اینکه با این روش کپی میشه؟ چه ریموتی باید بخرم؟ دقیقا همین مارک و شماره؟

نوشته شده در 7 اکتبر 2020 - پاسخ

سلام خدمت شما
ریموت کلاویس CLAVIS از نوع ریموت های بلوتوثی هستند. معمولا این برند ریموت دارای فرکانس ۴۳۳ مگاهرتز می باشند. شما می توانید ریموت بلوتوثی ۴۳۳ مگاهرتز مثل ریموت اسکار oscar یا کلاویس تهیه کنید.

نوشته شده در 18 آگوست 2020 - پاسخ

تشکر فراوان بابت آموزش عالی

نوشته شده در 7 اکتبر 2020 - پاسخ

سلام
از اینکه تونستیم مشکلی از شما حل کنیم بسیار خوشحالیم

نوشته شده در 20 سپتامبر 2020 - پاسخ

سلام
نقشه نصب رسیور سیمکارتی سیموت بتا بر روی برد Q70
میخواستم

نوشته شده در 7 اکتبر 2020 - پاسخ

با سلام خدمت شما
شما باید در ابتدا تغذیه دستگاه سیموت بتا را به برد Q70 متصل کنید. سپس ۲ پایه NO و COM رله دستگاه سیموت را به پایه های COM و step by step برد Q70 متصل نمایید.
برای پیدا کردن پایه های COM و step by step برد Q70 می توانید وارد لینک زیر شوید و با انتخاب برند و مدل برد خود پایه های مربوطه را پیدا کنید.
https://www.smarthoom.com/3-relays-add-door-guide/

نوشته شده در 12 اکتبر 2020 - پاسخ

با سلام.
من یک ریموت بلوتوثی ۴۳۳ مگاهرتز از بیرون تهیه کردم وقتی دوتا دکمه بزرگ A و B رو نگه میدارم هیچ اتفاقی نمیوفته و خام نمیشه علتش چیه؟

نوشته شده در 19 نوامبر 2020 - پاسخ

با سلام خدمت شما
ریموت های به این در بازار ۲ مدل دارند:
۱. ریموت های کد ثابت: که به هیچ وجه کد روی ریموت تغییر نمی کند
۲. ریموت های کد متغیر (به اصطلاح ریموت بلوتوثی): در حالتی که این ریموت ها به تازگی خریداری شده باشند هیچ کدی برروی ریموت نیست. با فشار دادن دکمه های ریموت چراغ ریموت ۳ بار چشمک می زند. شما می توانید در این حالت طبق آموزش موجود این ریموت های جدید را کد بدید. در صورتی که این ریموت ها قبلا کد گرفته باشند باید ریموت خام شود و سپس مجدد کد جدید برروی آنها تعریف گردد.

پیام بگذارید

Enter Captcha Here : *

Reload Image

تبریک!

شماره خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال شماره تلفن
close-link

مشاوران هوم آماده‌ی پاسخگویی هستند.

کافی است شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال
close-link

اگر هنوز سوالی دارید، ما می‌تونیم تلفنی مشکل شمارو برطرف کنیم. پس شماره تماس خودتون رو قرار بدید.
ارسال شماره
ما هم از پیامک‌های ناخواسته بیزاریم... فقط یک تماس دوستانه با شما برقرار می‌کنیم.
close-link