کپی کردن ریموت پارکینگ
هوم

هوم

کپی کردن ریموت درب پارکینگ + ویدیو آموزشی فارسی

کپی کردن ریموت درب پارکینگ

شاید برای ما اتفاق افتاده باشد که بخواهیم یک کپی از ریموت درب پارکینگ، مغازه یا سایر ریموت‌ها داشته باشیم.در زیر آموزشی مبنی بر کپی کردن ریموت آورده شده است.فقط توجه به نکات زیر مهم است:

1-کپی کردن ریموت به این شکل برای ریموت‌ لرنینگ یا ریموت بلوتوثی با فرکانس‌های 433 و 315 مگاهرتز امکان پذیر است.

2-توجه کنید که فرکانس‌های هر 2 ریموت یکسان باشند.

3-در صورت تفاوت ریموت شما با ریموت در کلیپ، برای پاک کردن کد، دکمه های 1 و 2 یا A و B را همزمان نگه دارید.و برای بازگردانی کد پاک شده، دکمه های 3 و 4 یا A و B را همزمان نگه دارید.

خام کردن ریموت درب پارکینگ

برای پاک کردن و یا خام کردن ریموت درب پارکینگ ابتدا لازم است 2 دکمه اصلی ریموت را برای مدتی نگه دارید تا LED روی ریموت به حالت چشمک زن درآید. برای برخی از ریموت‌ها لازم است که بعد از نگه داشتن 2 دکمه اصلی و چشمک زدن LED ، دکمه مربوط به باز کردن را را همچنان نگه دارید و دکمه مربوط به قفل کردن را رها کنید و سپس دکمه قفل کردن را چند بار فشار دهید تا LED سریع چشمک بزند. بعد از انجام این کارها با فشار دادن هرکدام از دکمه‌ها، دیگر LED روشن نمی‌شود.

با انجام این مراحل شما کد قبلی ریموت پارکینگ را پاک کردید.

خام کردن ریموت بتا

ریموت‌های بتا دارای مدل‌های گوناگونی است که در زیر توضیح داده شده است:

 • ریموت بتا 2007 : این مدل ریموت لرنیگ می‌باشد که قابلیت کپی شدن کد آن‌ها برروی دیگر ریموت‌های لرنیگ را دارند. ریموت بتا برخلاف دیگر ریموت‌های موجود در بازار امکان کپی کردن ریموت برروی خود را دارا نیست ولی برای ست کردن ریموت بتا برروی رسیورهای بتا کافی است دکمه باز کردن برروی ریموت را نگه دارید و سپس دکمه لرن (Learn) برروی ریسیور را برای مدت 3 ثانیه نگه دارید.
 • ریموت بتا 2011 : این مدل از ریموت‌ها هاپینگ می‌باشند. این نوع ریموت‌ها قابلیت کپی شدن و کپی کردن دیگر ریموت‌ها را ندارند ولی اگر رسیور درب پارکینگ شما از نوع بتا 2011 باشد می‌توانید به روش بالا ریموت را لرن کنید.
 • ریموت بتا 2013،2014،1016 : این نوع ریموت ها همانند ریموت بتا 2007 هستند و فقط در شکل ظاهری باهم تفاوت دارند.

به طور کلی ریموت‌های بتا قابلیت خام کردن ندارند ولی می‌توانید با خرید ریموت اسکار، کد ریموت بتا را برروی آن لرن کنید.

ست کردن ریموت درب پارکینگ (کد دادن به ریموت درب پارکینگ)

بعد از خام کردن ریموت کپی کننده لازم است تا ریموت قدیمی را برروی ریموت جدید (ریموت کپی کننده) ست کنیم.برای این کار لازم است تا دکمه‌ها را متناظر با یکدیگر کپی کنیم. در ابتدا دکمه باز را برروی ریموت قدیمی نگه می‌داریم و سپس دکمه متناظر آن را برروی ریموت جدید (کپی کننده) نگه می‌داریم، بعد از زدن چند چشمک در ریموت جدید متوجه می‌شویم که کد کپی شده است. این کار را برای تمام دکمه‌ها انجام می‌دهیم.

بازگرداندن کد ریموت پاک شده (درصورت پاک کردن اتفاقی)

همانند فیلم آموزشی 1 دکمه اصلی و 1 دکمه فرعی از ریموت را نگه می‌داریم تا LED برای چند بار چشمک بزند. دراین صورت کد قبلی ریموت بازیابی می‌شود.

موبایل خود را به ریموت پارکینگ تبدیل کنید

شما می‌توانید با استفاده از دربازکن هوشمند پارکینگ هوم ریموت‌ها را کنار بگذارید و درب پارکینگ خود را به وسیله موبایل باز و بسته نمایید. برای اطلاعات بیشتر برروی عکس زیر کلیک کنید و یا با شماره 02191031838 تماس بگیرید.

عکس تبدیل موبایل به ریموت پارکینگ

این مطلب را به اشتراک بگذارید

۱۸۷ دیدگاه در “کپی کردن ریموت درب پارکینگ + ویدیو آموزشی فارسی

 1. arman گفت:

  من این مراحل را انجام دادم و ریموتم هم کد گرفت و با این ریموتم کار می کنه. اگه بخوام از طریق رسیور کد بدم چجوریه؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام
   بهترین کار برای کپی کردن ریموت های لرنینگ، کددهی از طریق رسیور پارکینگ می باشد. بسته به مدل و برند رسیور پارکینگ شما یک دکمه به نام لرن (Learn) برروی آن وجود دارد. برای رسیورهای ایرانی مثل بتا و یا النا باید دکمه ی برروی ریموت را نگه دارید و سپس دکمه ی برروی رسیور را به مدت ۳ ثانیه همزمان با دکمه ریمت فشار دهید. با این کار حتما ریموت جدید شما کددهی می شود.
   توجه خیلی مهم: توجه داشته باشید که دکمه لرن را بیش از ۳ ثانیه فشار ندهید زیرا برای برخی از رسیورها اگر به مدت ۱۰ ثانیه ریموت را نگه دارید تمام ریموت های کپی شده پاک می شوند.

 2. رضا گفت:

  باسلام
  برای جک سوچی چطورمیتونیم ریموت کپی کنیم. لطفا فیلم آموزشی رو توسایت بزارین

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام
   ریموت های گوچی (CUCCI) انواع مختلف زیر را دارند:
   ۱-لرنینگ کد: به راحتی همانند کلیپ بالا کپی می شوند.
   ۲- فیکس کد: که نیاز از به وسیله دیپ سویچ کددهی شود.
   ۳- هاپینگ کد: فقط باید از طریق رسیور گوچی (CUCCI) و ریموت گوچی کددهی وکپی شود.

 3. محمد گفت:

  سلام
  ریموت من بتا ۲۰۱۳ با فرکانس ۴۳۳ هست ولی خام نمیشه
  ۵ تا دگمه داره
  A تکی و بزرگه
  Bو c
  Dو e
  تمام دکمه ها رو امتحان کردم
  خانم نشد ولی
  چکار کنم؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام
   ریموت بتا ۲۰۱۳ از نوع ریموت های هاپینگ یا رولینگ کد می باشد. این ریموت های هاپینگ به هیچ عنوان خام و یا کپی نمی شوند. برای تکثیر ریموت اضافه فقط باید از طریق رسیور خود این کار را انجام دهید.
   برروی هر رسیور بتا یک دکمه لرن وجود دارد. شما باید دکمه ریموت را در ابتدا نگه دارید و دکمه لرن را به مدت ۳ ثانیه فشار دهید در این صورت با چشمک زدن LED موجود برروی رسیور ریموت کددهی می شود.
   حتما توجه کنید که دکمه لرن را بیش از ۳ ثانیه فشار ندهید چون اگر به مدت ۱۰ ثانیه این دکمه را فشار دهید تمامی ریموت های لرن شده پاک می شود.

 4. amin گفت:

  سلام.من زمانی که میخام ریموت رو خام کنم وقتی دکمه aوb رو همزمان فشار میدم چراغ ریموت به صورت ممتد روشن میمونه وهیچ تغییری نمیکنه.دلیلش چیه آخه؟؟؟(نوع ریموت بتا ۲۰۰۷ فرکانس ۴۳۳ هست)

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام
   ریموت های بتا مدل ۲۰۰۷ قابلیت خام شدن ندارند. اگر ریموت اصلی شما بتا مدل ۲۰۰۷ باشد می توانید کدهای برروی این ریموت را برروی ریموت دیگر لرنینگ کددهی کنید. برای مثال یک ریموت برند اسکار (OSCAR) جدید خریداری کنید و سپس با روش گفته شده در این مقاله می توانید ریموت بتای خود را برروی ریموت اسکار خود کپی کنید.

 5. مجتبي گفت:

  سلام من ریموت بتا ۲۰۰۷ گرفتم چطور کددهی کنم?قبلش باید خام بشه ریموت؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   برای کددهی ریموت بتا ۲۰۰۷ کافی است که در رسیور خود دکمه لرن (LEARN) را پیدا کنید و سپس دکمه A ریموت خود را نگه دارید و همزمان دکمه لرن رسیور را ۳ ثانیه نگه دارید و سپس رها کنید. ریموت شما به این طریق کددهی می شود.

 6. كريمى گفت:

  سلام
  ریموت خام من sky model : T010 هستش و میخوام از روى دستگاه رسیور tau model : p-750D760M کپى کنم..باید چیکار کنم؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام
   برای کددهی ریموت برروی رسیور tau لازم است کارهای زیر را انجام دهید:
   ۱- دکمه ی P1 برروی رسیور را فشار دهید.
   ۲-LED DL7 خاموش می شود و این به معنای آمادگی دستگاه برای کددهی است.(اگر بعد از ۱۰ ثانیه کدی نگیرد به حالت اول باز می گردد.)
   ۳-دکمه ی مورد نظر خود را برروی ریموت فشار دهید.
   ۴- LED DL7 روشن می شود و این به معنی گرفتن کد ریموت است.(اگر این اتفاق نیفتاد شما باید ۱۰ ثانیه صبر کنید و از قسمت ۱ شروع کنید.)
   برای اطلاعات بیشتر کاتالوگ رسیور tau model : p-750D760M را مطالعه کنید.

 7. مهدی گفت:

  با سلام
  من یک ریموت cucci دو دکمه ای دارم که فقط یکی از درب ها رو باز میکنه و دیگری کار نمیکنه.
  بطفا طریقه کپی کردن این دو دکمه ای دو هم محبت کنید ممنون.

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   شما می توانید یکبار مجدد ریموت خود را کددهی کنید. چون ریموت شما از نوع هاپینگ کد است پس لازم است حتما از طریق رسیور خود دستگاه را کددهی کنید. برروی رسیور شما دکمه‌ای به نام لرن (LEARN) وجود دارد برای کددهی ریموت لازم است شما طبق ساختار رسیور خود عمل کنید.

   1. Masoud گفت:

    سلام من ریموت قدیمی دارم مدل sky j387 و میخوام با یک ریموت ۲۰۰۷ بتا ست کنم باید چی کار کنم ؟ یعنی به عبارت دیگه از روی ۲۰۰۷ بتا یه کپی برداری کنم برای j387.
    ممنون از راهنمایی شما

    1. خانه هوشمند هوم گفت:

     با سلام خدمت شما
     ریموت sky j387 از نوع لرنینگ کد و یا به اشتباه بلوتوثی هستند. این ریموت ها قابلیت کدگیری از ریموت های دیگر هم دارد. هم ریموت بتا ۲۰۰۷ و هم ریموت sky j387 فرکانس ۴۳۳ مگاهرتز دارند. با استفاده از ویدئو همین صفحه می توانید عمل کپی کردن را انجام دهید.

 8. رضا س گفت:

  سلام. اگر بخواهیم مثلا به جای دکمه A از دکمه B استفاده کنیم چگونه انتقال بدیم؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   باسلام خدمت شما
   درصورتی که ریموت شما دارای دکمه های A,B,C,D باشد می‌توانید یک بار کل ریموت را از رسیور خود پاک کنید و سپس شما می توانید از طریق دکمه های C,D درب پارکینگ را باز وبسته کنید. یعنی ریموت خود را با دکمه های C,D کددهی کنید.

 9. امید گفت:

  باسلام
  ریموت درب پارکینگ ما Faac می باشد ، آیاامکان کپی کردن ریموت ارزان قیمت تر دیگری از روی آن وجود دارد ؟ لطفا توضیح دهید .
  باتشکر

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   ریموت های faac از نوع ریموت های هاپینگ هستند و به هیچ وجه برروی ریموت غیر از faac کددهی نمی شوند.
   شما برای استفاده از ریموت های ارزان تر باید یک رسیور صنعتی از مدل های موجود در بازار تهیه کنید و برروی مدار مرکزی پارکینگ متصل کنید تا با این روش بتونید ریموت های ارزان کپی کنید.
   یک پیشنهاد دیگر استفاده از دربازکن هوشمند پارکینگ هستش که دیگه شمارو بی نیاز از ریموت می کنه و شما می تونید با موبایل درب پارکینگ رو باز و بسته کنید و به هر تعداد می تونید دسترسی بدید.

 10. مهدی گفت:

  با سلام.من در یک آپارتمان ۳ واحدی نوساز ۱واحد خریدم و زندگی میکنم.ریموت پارکینگ رو گم کردم.صاحب خونه هم اونجا زندگی میکنه.هرچی بهش میگم ریموتت رو بهم بده که یه کپی از روش بزنم لج کرده بهم نمیده هر دفعه باید بدم بهش بگم درو باز کنه. لطفا بهم بگید راهی هست بتونم ریموو دیگه ای بسازم یا نه..دربمون از نوع کرکره ای برقی هست.ممنون میشم کامل راهنمائی کنید.

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   کلا ۲ روش برای تکثیر ریموت وجود داره.
   روش اول: کپی ریموت دیگر از روی ریموت اصلی. که در این روش حتما شما باید ریموت اصلی را داشته باشید.
   روش دوم: کددهی به ریموت از طریق رسیور پارکینگ. رسیور پارکینگ معمولا در نزدیکی درب پارکینگ وجود دارد و در داخل آن دستگاهی به نام رسیور وجود دارد که بسته به نوع رسیور شما کددهی متفاوت است.
   پیشنهاد ما به شما این است که اول از صاحب خانه و یا مدیر ساختمان اجازه بگیرید و سپس برای کددهی یا از طریق ریموت و یا از طریق رسیور اقدام کنید.

 11. مهدی گفت:

  با سلام مجدد.منظور شما از ریموت اصلی چیست همون ریمونی هست که از اول هم خودم داشتم یا نه یه ریموت خاص هست که مثلا از کارخونه روی خود درب بوده و همون یه دونه هست.ببخشید مزاحم میشم.ممنون از راهنمایتون

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام مجدد
   منظور از ریموت اصلی همون ریموتی است که خودتون برای باز و بسته درب استفاده می کردید.

 12. مهدی گفت:

  ممنون از راهنمائی هاتون .خدانگهدار

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلامت باشید.
   باز هم اگه سوالی بود درخدمتیم.

  2. میلاد گفت:

   سلام ریموت من بتا مدل ۲۰۱۴ هستش و تمامی عملکرد ها مثل باز کردن و بسته شدن و توقف همگی با یک دکمهAکار میکنه چیکار کنم بقیه دکمه ها هم بشه باهاشون کار کرد

   1. خانه هوشمند هوم گفت:

    با سلام خدمت شما
    معمولا برای جک های پارکینگی که ریموت های هاپینگ دارند از رسیور های لرنینگ مثل ۲ رله و ۳ رله صنعتی بتا استفاده می کنند. این رسیور ۳ رله دارای ۳ خروجی می باشد که برای کاربردهای مختلف استفاده می شود.
    برای کنترل درب پارکینگ داخل مدار فرمان جک پارکینگ ترمینال هایی برای کنترل از طریق رسیور های ۳ رله تعبیه شده است. که یکی از آن ترمینال ها برای ریموت شما استفاده شده است.( در را باز می کند – می ایستد و می بندد.) برای اینکه هرکدام از ریموت های شما یک کار خاص را انجام دهد باید ۳ رله ریموت را به ترمینال های مجزایی از پارکینگ نصب کنید.
    برای برندهای مختلف پارکینگ ها این ترمینال ها متفاوت است. لطفا برند و مدل جک پارکینگ خود را قرار دهید تا در اسرع وقت نحوه اتصال این ترمینال ها به هم برای شما آموزش داده شود.

 13. حسام عطار گفت:

  سلام، آیا میشه با یک ریموت کنترل، از دو دستگاه کد گرفت، ینی با یه ریموت دوتا درب مختلف رو باز کرد؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلام
   بله این امکان وجود داره. البته باید مطمئن شوید که هردو رسیور درب های شما لرنینگ و فرکانس آنها یکی باشد. در ابتدا برای مثال کلید A و B را برای درب اول کپی کنید و کلید C و D را برای درب دوم کددهی کنید.

 14. قل گفت:

  عالیییییییییییی

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   خیلی ممنون از نظر لطف شما. خیلی خوشحالیم که تونستیم مشکلی از شما حل کنیم.

 15. SENATOR گفت:

  با سلام
  برای کددهی ریموت Bt5037A راهنمایی میفرمایید؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   متاسفانه این نوع ریموت در دیتا بیس ما وجود ندارد. لطفا برند دقیق ریموت رو بفرمایید.

 16. ابي گفت:

  باسلام.لطفا شیوه کپی کردن کد از ریموت اسکار روی ریموت بتا٢٠٠٧ را توضیح بفرمایید.ضمنا ممکنه رسیوری دکمه لرنینگ نداشته باشه.فکر کنم رسیور ما s.p.a ایتالیایی باشه و دکمه لرنینگ نداره.ممنون

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   ریموت‌های بتا قابلیت کدگیری ندارند و شما می تونید ۲ ریموت اسکار رو با هم کپی کنید. در مورد سوال دوم هر رسیوری روش خاص خودش رو برای لرن کردن ریموت ها داره. ولی حتما باید به رسیور دسترسی داشت. اگه مدل دقیق رسیور خودتون رو بفرمایید من بهتر می تونم کمکتون کنم

 17. محمدرضا گفت:

  سلام. ریموت کپی کردم. مارک سیماران هست. ولی ریسیور بتا. سیماران رو میخوام خام کنم نمیشه. الان قاطی کرده. دکمه aرو فشار میدم دو کرکره رو بالا میبره. راهنمایی کنید لطفاً

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   پیشنهاد ما به شما اینه که حتما از خود ریموت‌های بتا برای رسیور بتا استفاده کنید. برای درست کردن این حالت شما می تونید یکبار به طور کامل تمام ریموت‌های دستگاه رو پاک کنید و سپس دوباره کددهی کنید. برای پاک کردن تمام ریموت‌ها لازم است که دکمه لرن را به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید.

 18. پژمان گفت:

  سلام
  من ریموت بتا ۲۰۱۲ فرکانس ۴۳۳ دارم
  آیا این آموزش هایی که دادید برای ۲۰۱۲ هم کاربردی هست؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   ریموت های بتا ۲۰۱۲ از نوع هاپینگ کد هستند و شما نمی تونید این ریموت را برروی ریموت دیگری کپی کنید. راه حل تکثیر این نوع ریموت ها، لرن کردن از طریق رسیور درب شماست. برروی رسیور باید یک دکمه مشکی به نام لرن وجود داشته باشد که از طریق آن شما می تونید ریموت های بتا ۲۰۱۲ برروی رسیور خود تعریف کنید.

 19. محمد عبدالملکی گفت:

  سلام وقت بخیر عزیزم
  یک ریموت پارکینگ دارم مدل ۲۰۱۲ مارک doorpa
  هرکاری میکنم خام نمیشود
  علت چیست؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   بعضی از ریموت‌ ها قابلیت خام شدن ندارند ولی شما می توانید از طریق رسیور ریموت خود این ریموت را از حافظه رسیور پاک کنید و دوباره برای درب دیگری کددهی کنید.

 20. ساوین گفت:

  سلام، چطور می تونم از یک ریموت بتا برای باز کردن چند درب استفاده کنم؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   برای استفاده از یک ریموت برای چند درب باید شما دکمه های مختلف ریموت خودتون رو برروی درب ها تعریف کنید. فقط باید توجه داشته باشید که سیستم رسیور پارکینگ با سیتم ریموت یکی باشد. اگر ریموت شما بتا ۲۰۰۷ است یعنی ریموت لرنینگ ۴۳۳ مگا هرتز. اگر بتا ۲۰۱۳ است یعنی ریموت هاپینگ ۴۳۳ مگاهرتز. پس بای توجه داشته باشید که سیستم رسیورها هم همانند ریموت باشد.

 21. مرتضی گفت:

  باسلام
  بنده برای سهولت دسترسی به رسیور کرکره برقی، آنرا به داخل تابلو برق و در کنار ترانس آیفون منتقل کردم ولی ریموتها دیگر کار نکردند و به تصور اینکه ریموتها کد پرانده اند آنها را ریست کردم ….در نهایت علیرغم آموزشهای شما نتوانستم به ریموتها کد بدهم…سوالی که دارم اینست که آیا موقعیت مکانی که رسیور را نصب کرده‌ام (کنار ترانس و آداپتور آیفون و کنتور برق) میتواند بر روی عملکرد ریموتها و رسیور اختلال ایجاد کرده و مانع از لرنینگ ریموتها بشود؟

  ممنون میشوم اگر اعلام نظر بفرمایید

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   ریموت ها از فرکانس رادیویی (RF) برای انتقال کدها به رسیور پارکینگ استفاده میکنند. این فرکانس رادیویی با توجه به اینکه طول موج بالایی دارد از توان پایینی برای انتقال داده برخوردار است. پس اگر رسیور شما باکس فلزی، کابل فشار قوی، ترانس برق و… قرار بگیرد احتمالا باعث ایجاد اختلال در رسیور شما خواهد شد. پس ترجیحا رسیور را در کنار این تجهیزات قرار ندهید و یا حداقل سیم آنتن رسیور خود را به بیرون انتقال دهید.

 22. علی گفت:

  سلام
  برای کپی کردن ریموت النا en12 راهنمایی میفرمایید لطفا

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام
   ریموت النا مدل آزرایی یا EN12 به راحتی با نگه داشتن دکمه ریموت و سپس دکمه لرن دستگاه رسیور شما کددهی می شود.

 23. خسروی گفت:

  سلام ریموت منvEAc هس در باز نمیکنه دکمه بالا پایین داره با قفل باز و بسته همه کارها ک گفتین کردم کد ش بر نگشت چ کار کنم. ممنون

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلام
   شما باید یک بار دیگر ریموت خودتون را از طریق رسیور درب کددهی کنید. با توجه به رسیور درب شما این کپی کردن متفاوت است.

 24. محمد گفت:

  با سلام یه ریموت با فرکانس ۴۳۳ کپی کردم بعد دوروز ریموت جدید دیگه کار نمیکنه و کد می پره چن بار هم امتحان کردم علت چی هست

  1. هوم گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   چند احتمال برای مورد شما وجود دارد.
   ۱. ریموت جدیدی که تهیه کردید از نوع ریموت های بلوتوثی است. در بعضی از مدل های تقلبی این ریموت ها پس از مدتی بدون هیچ دلیلی کد پاک می شود. توصیه می شود ریموت بتا برای این مورد تهیه شود.
   ۲. ممکن است رسیور مورد نظر شما ریست شده باشد و کد ریموت شما از روی آن رفته باشد. اگر مجدد از روی رسیور کددهی کنید این مورد برطرف خواهد شد.

 25. محمد گفت:

  سلام
  برای خام کردن ریموت جک پارکینگی لایف مدل FIDO2
  چطور اقدام کنم
  ایا ریموت جایگزن دارد هزینه این ریموت ها بالاست
  باتشکر

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام
   ریموت های لایف از نوع هاپینگ هستند و به جز ریموت های فابریک دستگاه شما راه حل دیگری ندارد. ولی باید چند روش ساده می تونید ریموت های دیگیری به سیستم اضافه کنید:
   ۱- یک رسیور لرنینگ به سیستم خودتون اضافه کنید و ریموت های لرنینگ که قیمت پایین تری دارند را کپی کنید. در این صورت هزینه ریموت ها پایین می‌آید ولی امنیت ریموت های شما هم پایین می آید.
   ۲-شما می توانید از دربازکن هوشمند پارکینگ هوم استفاده کنید. با استفاده از این دستگاه می توانید به تعداد نامحدود دسترسی به افراد مختلف بدهید و دیگه نگران کپی شدن ریموت نباشید.

  2. هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   ریموت های لایف از نوع ریموت های هاپینگ کد هستند و فقط برروی رسیور های لایف قابل کددهی هستند.
   اگر شما برای یک رسیور دیگر لایف میخواهید استفاده کنید، نیاز به خام کردن ریموت Life نیست و میتوانید روی رسیور جدید کددهی انجام دهید.

 26. ایرج گفت:

  با عرض سلام و حسته نباشید … رسیور من از نوع بتا ۲۰۰۷ میباشد بنده برای کپی ریموت همانطور که فرمودید دکمه A ریموت را نگه داشته و دکمه لرن رسیور را به مدت ۳ ثانیه نگه داشتم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد و کپی نشد … البته این کار را چند بار تکرار کردم … و در جایی خواندم که باید دکمه لرن را نیم ثانیه ( سریع) بزنم تا چراغ رسیور به حالت چشمک زن سریع دربیاد و بعد دکمه A ریموت را نگه دارم تا کپی شود … ولی باز هم نشد و در حقیقت با فشار دکمه لرن چراغش چشمک زن سریع نمیشود و همان چشمک زن معمولیست
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   در صورتی که رسیور شما هم از نوع بتا باشد باید در ابتدا دکمه A و یا B ریموت را نگه دارید و سپس دکمه لرن رسیور را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید. دراین صورت حتما کددهی انجام می گیرد.

 27. محمد رضا گفت:

  سلام برای در نفر رو که کلید برقی داره چگونه کد میگیره

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلام
   درب های نفر رو معمولا دارای ریموت های لرنینگ ۴۳۳ مگاهرتز هستند و رسیور آنها معمولا رسیور قفل برقی بتا است. برای کپی کردن و تکثیر این نوع ریموت ها کافی است ابتدا یکی از دکمه های ریموت را نگه دارید و برروی رسیور قفل برقی بتا دکمه لرن را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید در این صورت به راحتی ریموت شما تکثیر می شود.

 28. حسام گفت:

  سلام ریموت دزدگیر ماشین من steel mate هست و فرکانس NDR315_50 آیا میتونم پاکش کنم و بجای ریموت درب پارکینگ استفاده کنم؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   برای ست کردن ریموت نیازی به پاک کردن ریموت نیست. فقط کافی است رسیور پارکینگ شما لرنینگ فرکانس ۳۱۵ مگاهرتز باشد. با پیدا کردن دکمه لرن رسیور می توانید به راحتی ریموت خود را ست کنید.

 29. وفا گفت:

  سلام جناب
  وقتتون بخیر قبل از هر چیزی بابت متانت طبع و جوابی که دوستان میدید خیلی خیلی ممنونم
  ریموت بتا ۲۰۱۴ رو چطوری میتونیم روی ریموت دورپا ۲۰۱۳ ست کنم

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   ریموت‌های بتا ۲۰۱۴ و درپا ۲۰۱۳ ریموت‌های لرنینگ ۴۳۳ مگاهرتز هستند. برای کپی کردن این نوع ریموت ها می تونید از روش توضیح داده شده در این مقاله استفاده کنید. در صورتی که به رسیور پارکینگ دسترسی دارید می تونید با نگه داشتن دکمه ی ریموت و دکمه لرن رسیور را نگه دارید. با این روش تکثیر ریموت به راحتی انجام میگیرد.

 30. محسن گفت:

  سلام
  میشه توضیح بدید ریموت فک را چطور کد میدهند؟
  ممنون

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   برای کددهی به ریموت فک (FAAC) اینجا کلیک کنید. در این لینک آموزش ویدئویی کپی کردن و تکثیر ریموت فک (FAAC) برای شما آورده شده است.

   1. مهیار گفت:

    سلام، رسیور ما دکمه لرن نداره، فقط یه پنل دیجیتال داره با پنج تا دکمه که تو اون پنل متونی تنظیماتو انجام بدی، با این حال برای کد دادن باید چکار کنم

    1. خانه هوشمند هوم گفت:

     سلام خدمت شما
     لطف کنید برند و مدل رسیور پارکینگ خودتون رو در کامنت قرار دهید. در اسرع وقت بررسی می شه و خدمتتون روش کپی کردن ریموت جک شما قرار داده می شه.
     با تشکر

 31. REZA گفت:

  سلام وقت بخیر من یک ریموت beta2007 دارم ویک درب روباز می کنه و یک ریموت hutte کرکره ای می خوام ریموت hutte رو روی beta2007 ست کنم برای همسایه ها تا با یک ریموت beta2007 هر دو درب باز و بسته شود امکانش هست . تشکر

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   شما می‌تونید یک ریموت لرنینگ با مشخصات یکسان رو برروی ۲ رسیور متفاوت کددهی کنید و از یک ریموت برای باز و بسته کردن ۲ درب استفاده نمایید.

 32. كيومرث گفت:

  سلام
  چگونه میتوان از کپی شدن ریموت توسط افراد غیر جلوگیری و ریموت غیر مجاز را حذف نمود؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   برای جلوگیری از کپی شدن ریموت خود شما می‌توانید چنیدین کار انجام دهید که در زیر به توضیح می پردازیم:
   ۱- می توانید جعبه فرمان پارکینگ را قفل کنید تا دسترسی به مدار کنترل پارکینگ نداشته باشند.
   ۲- می توانید تمامی ریموت های موجود را جمع‌آوری نمایید و با اضافه کردن یک رسیور هاپینگ کد، از کپی شدن ریموت ها از روی هم جلوگیری کنید.
   ۳- می توانید تمام ریموت های موجود را جمع آوری کنید و دستگاه دربازکن هوشمند پارکینگ را در کنار درب پارکینگ خود نصب کنید تا بتوانید به صورت نامحدود و بدون نیاز به ریموت به افراد مختلف دسترسی دهید و حتی این دسترسی را بگیرید.

   برای پاک کردن ریموت غیر مجاز نیاز است که شما تمامی ریموت ها را پاک نمایید و دوباره به ریموت ها کددهی کنید.

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام
   از اینکه تونستیم مشکلی از شما حل کنیم بسیار خوشحالیم.

 33. مصطفی گفت:

  سلام وقت شما بخیر لطفا کد دهی ریموت از طریق رسیور، و کپی دو ریموت و ریست و پاک کردن کد از روی مارک بنینکا رو توضیح بدید، ممنونتون میشم .

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   لطفا مدل مدار کنترل پارکینگ بنبنکا خودتون رو بفرمایید تا در اولین فرصت آموزش کددهی ریموت قرار گرفته شود.

 34. رضا گفت:

  با سلام .چطور میتونیم ریموت رو طوری تنظیم کنیم که فقط با یک دکمه A درب هم بسته و هم باز بشه .

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   در هر برد جک پارکینگ مودهای مختلفی برای کار کرد وجود دارد. یکی از مودهایی که مد نظر شما هست مود Step by step می‌باشد. در این مود با فشار دادن یک دکمه از ریموت درب باز می‎شود و با فشار دادن دوباره همان دکمه درب بسته خواهد شد. ست کردن این مود برای بردهای مختلف متفاوت است. در صورتی که مارک و مدل برد پارکینگتون رو قرار بدید در این مورد بهتر می تونیم کمکتون کنیم.

 35. نیما گفت:

  باسلام وخسته نباشید
  تمام مراحلی که شما در خصوص ریموت بلوتوثی با فرکانس ۴۳۳ فرمودین جهت کپی ریموت انجام دادم ریموت کار باز و بست در را انجام می‌دهد ولی بعد از چند ساعت که بگذره هر دگمه ریموت را میزنم عملکردی از در دیده نمی‌شود چند بارم مراحل خام و کپی رو انجام دادم ولی همین طوری بوده میشه لطف کنید راهنمایی کنید مشکل از کجاست ممنونم

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام
   این مشکل می تونه از ریموت و یا رسیور شما باشد. یک بار به طور کامل برق رسیور را قطع کنید تا رسیور پارکینگ یکبار راه اندازی مجدد شود. در صورت وجود مشکل می تونید یکبار ریموت خود را تعویض کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۷۷۳۴۹۹۳۶ تماس بگیرید.

 36. میثم گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  ریموت کرکره برقی بنده از نوع بارزانته می باشد
  و سوال بنده در مورد نحوه learn کردن این نوع ریموت است
  ایا از طریق ریموت اصلی و نگه داشتن دکمه امکان پذیر هست ؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   ریموت کرکره برقی بارزانته هم همانند دیگر سیستم های ریموتی قابل کپی شدن هستند. فقط کافی است در رسیور بارزانته دکمه learn را فشار دهید و سپس دکمه ریموت را نگه دارید تا ریموت برروی رسیور کددهی شود.

 37. مهدی گفت:

  سلام. اگه بخواهیم کدهای ریموتو کلا عوض کنم تا ریموتها با کد قبلی کار نکنند چیکار کنم

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   رسیورهای ریموت باهم متفاوت هستند. ولی معمولا در اکثر برندهای موجود برروی آنها یک دکمه وجود دارد به نام دکمه learn که با نگه داشتن این دکمه به مدت ۱۰ ثانیه تمامی کدهای ریموت پاک می شود و شما می توانید مجددا کددهی نمایید.
   در صورتی که برند و مدل درب ریموتی خود را قرار دهید بهتر می توانید شما را راهنمایی نماییم.

 38. سعید گفت:

  سلام من میخوام یک کلید سلکتور برای باز و بسته کردن درب جک دار دو لنگه بزارم میشه لطفا کمکم کنید

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   هر مدار فرمان جک پارکینگ دارای ۲ پایه می باشد که در صورتی که این ۲ پایه یک لحظه به هم متصل شوند درب پارکینگ باز می شود و اگر دوباره یک لحظه متصل شوند درب پارکینگ بسته می شود.
   شما باید کلید سلکتور یا پوش باتن خودتون رو به این ۲ پایه متصل کنید که در صورتی زدن کلید ۲ پایه مربوطه به هم متصل شوند.
   این ۲ پایه برای برندهای جک پارکینگ متفاوت است.
   ولی معمولا به صورت زیر هستند.
   COM-24 COM-ST COM-STEP-BY-STEP و…
   برای اطلاعات بیشتر می تونید با شماره ۰۲۱۷۷۳۴۹۹۳۶ تماس بگیرید و یا مدل و برند جک پارکینگ خودتون رو در نظرات قرار دهید.

 39. محمد عیسی لواسانی گفت:

  سلام
  جک در ما گلدن گیت هست برای کپی کردن ریموت آن باید چه نوع ریموتی تهیه کنم و چه جوری کپی کنم
  روی رسیور کلید لرن نداره
  چهار تا کلیدa b c d هستش
  ریموتی که الان دارم ۴۳۳t2 هستش که هر کاری کردم خام نمیشد
  با تشکر

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   برای لرن کردن ریموت برروی مدار کنترل جک گلدن گیت باید مراحل زیر را انجام دهید:
   ۱. دکمه A را ۲ بار فشار دهید تا به منوی RAD1 برسید.
   ۲. دکمه B را فشار دهید تا وارد زیر منوی LRN شوید.
   ۳.دکمه C را فشار دهید تا منوی LN-A برای شما ظاهر شود.
   ۴.دکمه C را مجددا فشار دهید.
   ۵.دکمه مورد نظر ریموت خود را فشار دهید.
   ۶.برای خروج دکمه A را بزنید.
   با انجام این مراحل ریموت شما به طور کامل کددهی می شود.

 40. علیرضا گفت:

  سلام خسته نباشید اگر دکمه لرن را بیش از ۱۰ثانیه نگه داشته باشیم باید چکار کنیم.ممنون

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام
   باید مجدد تمام ریموت های موجود در ساختمان را کددهی نمایید.

 41. علیرضا گفت:

  ممنونم از شما دستگاه ما UTAB689Tهست و دکمه لرن دوتا داره.راهنمایی میفرمایید

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام مجدد
   برای کد دادن ریموت به جک یوتاب مدل UTAB689T باید کلید (learn button) را برروی رسیور جک خود (قطعه ای که به صورت عمودی برروی برد قرار گرفته) یک بار فشار دهید.چراغ learn led روشن خواهد شد در این وضعیت دکمه مورد نظر ریموت را فشار داده و حدود ۱۰ الی ۱۵ ثانیه نگه دارید و روشن و خاموش شدن متوالی چراغ را به تعداد ۵ بار با فاصله زمانی ۱ ثانیه ملاحظه نمایید. تا خاموش شدن چراغ فوق باید کلید ریموت فشار داده شود.

 42. محمد گفت:

  با سلام جک در پارکینگ cucci، ریسیور مارک powertech و ریموتم بتا هستش ممنون میشم راهنمایی کنید چطور میتونم روی ریموت بتا و فونیکس کپی کنم

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   برای کد دادن به جک گوچی cucci باید در ابتدا دکمه S1 را برروی برد به مدت ۳ ثانیه فشار دهید تا LED آبی رنگ از حالت چشمک زن به حالت دائم روشن درآید. سپس دکمه A ریموت را نگه دارید تت درب برای حالت ۲ لنگه کددهی شود. سپس دکمه B را نگه دارید تا برای حالت تک لنگه کددهی شود.
   پس از اتمام روند LED آبی خاموش می شود.

 43. شهرام گفت:

  با سلام.ببخشید ریموت من بتا ٢٠١٣ هستش.یک هفته پیش از مجتمع قبلی به یک مجتمع مقابل منتقل شدیم و ریموت رو با درب جدید ست کردیم.الان مشکلی که پیش اومده هر دو دستگاه روی ریموت ست شدن و با توجه به اینکه فاصله کم هست همزمان باز و بسته میشن و چون تعداد واحدها هم زیاد هستن امکان ریست دستگاه نیست میخواستم ببینم راه حل دیگه ای داره که ریموت از دستگاه قبلی پاک بشه .ممنون

  1. هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   مشکل اصلی رسیورهای پارکینگ این است که شما نمیتوانید به صورت جداگانه ریموتی را پاک و یا غیر فعال کنید و چون ریموت شما بتا ۲۰۱۳ است امکان تغییر کد ریموت وجود ندارد و ساده ترین راه حل عوض کردن ریموت است.
   برای رفع این مشکل (ریست کردن رسیور) میتوانید از دستگاه دربازکن هوشمند هوم استفاده کنید. به طوری که این دستگاه امکان پاک کردن یا غیر فعال کردن جداگانه ریموت ها را برای شما فراهم کرده است.

 44. ACNAH گفت:

  میشه با یک ریموت چند در را باز کرد

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام
   بله شما می تونید به وسیله یک ریموت چند در را باز و بسته کنید ولی فقط باید رسیور هرکدام از درب ها از لرنینگ کد و از یک فرکانس باشند. برای مثال اگر ریموت لرنینگ ۴۳۳ مگاهرتز داشتید و رسیور پارکینگ منزل شما و رسیور پارکینگ محل کار شما لرنینگ ۴۳۳ مگاهرتز بود می تونید از یک ریموت برای کنترل در منزل و محل کار خود استفاده کنید.

 45. Parsa گفت:

  سلام من یک ریموت دو دکمه ای دارم که شکسته چطوری میتونم کد رو منتقل کنم به یک ریموت خام؟؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   در صورتی که ریموت قدیمی شما کار کند می توانید از طریق ویدئو همین صفحه این ریموت را برروی ریموت جدید کپی کنید. اما اگر ریموت قدیمی به هیچ عنوان کار نکند شما باید از طریق مدار کنترل پارکینگ ریموت جدید را کپی کنید. در صورتی که مدل و برند مدار کنترل پارکینگ خود را در زیر همین پست بنویسید نحوه کپی کردن ریموت برای شما قرار داده می شود.
   باتشکر

 46. عیسی گفت:

  سلام
  دو عدد ریموت فابریک دستگاه زومر خراب شده ، با توجه به گران بودن این ریموت ها میشه از ریموت های ارزانتری برای جایگزینی استفاده کرد ؟؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   ریموت های زومر از نوع هاپینگ کد هستند که این نوع ریموت ها برروی ریموت های دیگری کپی نمی شوند.
   در زیر چند راه حل برای این مشکل بررسی می کنیم:
   ۱-نصب رسیور مارک متفرقه: شما می توانید با نصب یک رسیور مارک متفرقه برروی رسیور پارکینگ خود از ریموت های ارزان تری استفاده کنید. فقط مشکل این روش این است که این ریموت های ارزان تر امنیت پایینی دارند و به راحتی توسط هر فردی کپی می شوند.
   ۲-استفاده از دربازکن هوشمند پارکینگ: با استفاده از این دستگاه شما می توانید اعداد نامحدودی دسترسی به درب داشته باشید بدون نیاز به ریموت. امنیت بسیار بالایی دارید چون این دستگاه از الگوریتم های امنیتی استفاده می کند.

 47. Moh3n گفت:

  شما که مطلب به این خوبی نوشتید و با حوصله به هما جواب میدید ای کاش چندتا عکس از کلید لرن(learn) در رسیورهای مختلف میگذاشتید که بدونیم کدام کلید مدنظر شماست

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   خیلی ممنون که ما رو دنبال می کنید. حتما عکس های جدید مربوط به رسیورهای مختلف و روش کپی کردن ریموت ها قرار داده می شود. ممنون از بازخورد خوبتون.

 48. محمد گفت:

  سلام یک ریموت کد فیکس دارم میتونم برای رسیور سیماران استفاده کنم اگه میشه راهنمایی کنید

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   نحوه کپی کردن ریموت های فیکس کد به این ترتیب است که شما باید درپوش ریموت را باز کنید و میکروسویچ های ریموت قبلی را عینا در ریموت جدید تکرار کنید. در صورتی که رسیور شما در دسترس باشد می توانید ریموت جدید را از طریق دکمه لرن موجود در رسیور درب کددهی فرمایید.

 49. راهنمایی گفت:

  سلام
  ممنون از راهنمایی هاتون و توضیحات عالیتان
  من یه سوال کلی داشتم
  خود ریموت بتا۲۰۰۷ روی چه رسیورهای می‌توان ست کرد
  خود بتا که قطعا میشه
  سیماران؟
  دورپا؟
  پروتکو؟
  بارزانته؟
  سایلکس؟
  وی تو؟

  خیلی ممنون میشم در این مورد راهنمایی بفرمایید
  کلا چه دستگاه هایی ریموت بتایی قبول نمیکنه رسیورش
  بازم ممنون

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   به صورت کلی ریموت بتا از نوع لرنینگ کد ۴۳۳ مگاهرتز می باشد پس این ریموت برروی تمام رسیور هایی که لرنینگ کد ۴۳۳ مگاهرتز باشند کپی می شود. به هنگام کپی کردن ریموت بتا برروی سیستمی غیر از بتا توجه به لرنینگ کد بودن و فرکانس ۴۳۳ مگاهرتز مهم است.

 50. امین گفت:

  سلام. من تو یه ساختمونی جدید اومدم در مشهد دستگاهشون fadini هستش. مدیر ساختمون گفت فقط باید به فلان جا زنگ بزنی بیان برات ریموت رو ست کنن و تحویل بدن. منم زنگ زدم قیمت گفت ۲۲۰ هزار تومان درحالیکه نمایندگی تهران قیمتشو میگه ۸۰ هزار تومان. به مدیر ساختمون که گفتم میگه بقیه بیان نصب کنن کل دستگاه بهم میریزه و خستارتش با شماست. به نظرتون باید چکار کنم؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   شما هم به راحتی می تونید ریموت فادینی fadini را خریداری کنید و سپس خودتان این ریموت را برروی درب پارکینگ کددهی کنید. فقط نیاز است که عکس از داخل جعبه پارکینگ برای شماره زیر ارسال کنید تا همکاران بنده در اسرع وقت شما را راهنمایی کنند.
   شماره واتساپ یا تلگرام شرکت: ۰۹۱۲۰۲۲۶۱۹۳

   1. امین گفت:

    خب من کد دهی کنم سیستم بقیه بهم نمیریزه؟

    1. خانه هوشمند هوم گفت:

     با سلام
     در صورتی که شما بر اساس ویدئو بالا ریموت جدید خود را کددهی نمایید هیچ مشکلی برای بقیه ساکنین پیش نخواهد آمد. ولی اگر با دکمه لرن روی رسیور کددهی کنید در صورت نگه داشتن دکمه لرن به مدت ۱۰ ثانیه تمام ریموت ها ریست خواهد شد. باید به این نکته حتما توجه کنید.

 51. ابراهیم گفت:

  با سلام آیا می توان از روی ریموت ریموت النا مدل EN-12 (معروف به آزرایی ۴۳۳MHz ) بر روی ریموت ریموت در پارکینگ بلوتوثی مدل IPA 433MHz (کشویی چرمی) کپی کرد.
  من با روش شما انجام دادم ولی کپی نمیشه. لطفا راهنمایی کنید.

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام
   ریموت النا مدل EN-12 از نوع لرنینگ کد می باشد و می توان آن را برروی ریموت IPA433MHZ کپی کرد. شما می توانید از ویدئو همین صفحه برای کپی کردن ریموت خود کمک بگیرید.

 52. مصطفوی گفت:

  سلام وقت بخیر من نمایندگی و پخش انواع ریموت بلوتوث و بتایی استیل میت وهوتایی و هر نوع ریموتی که لازم داشته باشید با قیمت خیلی مناسب دارم خوشحال میشم بتونیم با هم کار کنیم

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام
   خیلی از آشنایی با شما خوشحالیم. برای ارتباط بهتر خوشحال می شیم با ما تماس بگیرید. شماره های تماس: ۰۲۱۷۷۳۴۹۹۳۶ – ۰۹۱۲۰۲۲۶۱۹۳

  2. مشتری گفت:

   جناب چه مارک ها و برند هایی دارید؟
   تهران تشریف دارید؟
   ممن ن میشم ادمین عزیز اگر اطلاعی دارند خودشون جواب بدهند
   خیلی ممنون

   1. خانه هوشمند هوم گفت:

    سلام خدمت شما
    شرکت هوم در زمینه هوشمندسازی درب‌های ریموتی و برقی فعالیت دارد و محصول فعلی این شرکت “دربازکن هوشمند پارکینگ” می‌باشد. محصولاتی از قبیل رسیور ۳ رله هوشمند و رسیور موتور توبلار هوشمند هم در هفته‌های آینده به محصولات شرکت هم اضافه خواهد شد.

 53. بهروز گفت:

  با سلام
  از دیروز یه دفعه ریموت من کار نکرد لامپش هم روشن نشد فکر کردم باطریش تموم شده ولی بازش کردم چکش کردم و بستم لامپش روشن شد ولی در رو باز نمینکه..
  ریموت من از نوع سیماران ۴ دکمه است.
  ریسیور هم از نوع YAAL هستش.
  هر کاری بگین کردم. هم ریموت به ریموت با بتا ۲۰۰۷ انجام دادم هم از روی ریسیور با دکمه لرن انجام دادم نشد که نشد.
  در ضمن هر دو دکمه A و B رو هم چند ثانیه نگه داشتم که خام بشه و دیگه لامپش روشن نشه که اونم نشد.
  لطفا راهنمایی بفرمایید ایراد از کجاست؟؟؟
  آیا ریموت خراب شده ؟؟؟

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   در صورتی که از دکمه لرن برروی رسیور استفاده کرده باشید ولی باز هم ریموت کار نکرده است به احتمال زیاد مشکل از ریموت شماست و باید تعویض گردد. شما به یک ریموت لرنینگ کد با فرکاس ۴۳۳ مگاهرتز نیاز دارید.

 54. مشاوره نصب دوربین و دزگیر گفت:

  با سلام وقت بخیر
  برخی برندها مثل فایروال این مشکلو و مشکل لرن کردن زیاد دارند.پیشنهاد میشه از فایو استار استفاده کنید

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   از پیشنهاد خوب شما بسیار سپاسگزاریم.

 55. مرتضی گفت:

  سلام.ببخشیدمیخواستم‌بپرسم‌من‌درب‌مغاره‌روکرکره‌ای‌کردم‌وریموتش‌روگم‌کردم.میخواستم‌بدونم‌حالابایدچیکارکنم.ارداخل‌باکلیدبازوبست‌میشه‌ولی‌ازبیرون‌ریموت‌ندارم.

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   در صورت گم شدن ریموت ، برای اولین کار باید برای حفظ امنیت شما باید کل رسیور درب کرکره‌ای خود را پاک کنید. سپس با توجه به نوع رسیور درب کرکره ای، ریموت مربوط به آن را خریداری کنید و کددهی نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به واتساپ ۰۹۱۲۰۲۲۶۱۹۳ پیام دهید.

 56. امیر ناطقی گفت:

  با سلام ، خانه من دو درب مجزا دارد ، یکی کرکره و دیگری درب اصلی دولنگه ، چگونه میتوانم ریموت بتا را کددهی کنم ؟ با دکمه لرن فقط درب اول کددهی شد اما کرکره ای خیر

  1. خانه هوشمند هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   از طریق رسیور ۲ درب می‌توانید با یک ریموت ۲ درب را کنترل کنید. در صورتی که نیاز به کمک بیشتری دارید می‌توانید عکس رسیورهای خودتون را به واتساپ شماره ۰۹۱۲۰۲۲۶۱۹۳ ارسال کنید.

 57. حسین گفت:

  سلام
  ریموت و رسیور درب پارکینگ هردو سایلکس هستند و قبلا کار میکردن.بعد از تغییری که همسایه ها انجام دادن و دوباره کل ریموت ها کد دهی شدند ریموت من رو فقط باید نگه داری تا در باز یا بسته بشه و حالت اتوماتش رو از دست داده و با فشردن دکمه ها بصورت یکبار فقط کمی باز میشه چند بار با رسیور ست کردم ولی فایده نداره باید چیکار کرد

  1. هوم گفت:

   با سلام
   در صورتی که ریموت شما برای باز کردن در نیاز به نگه داشتن دکمه دارد باید باتری ریموت را تعویض کنید. در صورتی که هنوز مشکل برقرار بود می توانید با خرید یک ریموت کد لرنینگ از یک کپی از روی ریموت یکی از همسایه ها برای خودتان بزنید.

 58. قادر نوری گفت:

  با سلام من درب بازکن محک دارم که کد ریموتش ۴۳۳.۹۲ هستش اگر ریموت دیگری با این فرکانس داشته باشم امکان کپی هست اگه امکان داره با روش کپی ذکر کنید قبلا ممنونم

  1. هوم گفت:

   با سلام
   معمولا ریموت های جک محک از نوع هاپینگ کد هستند و امکان کپی شدن از روی هم را ندارند. بهترین کار برای تکثیر این نوع ریموت ها کددهی به رسیور پارکینگ است. شما باید یک نمونه ریموت محک تهیه کنید و از جعبه نزدیک پارکینگ که رسیور اصلی در آن است اقدام به کددهی کنید.

 59. مصطفی گفت:

  سلام علیکم
  ریموت من VIM هست و ۴ دکمه ای
  می خوام ۲ تا ریموت رو روی این ست بکنم
  ولی وقتی مراحل بالا رو انجام می دم
  اولا فقط یکی از ریموت ها با مال من ست می شه و اونیکی رو قبول نمی کنه
  دوما برد ریموت من از حدود ۱۰ متر به ۱ متر کاهش پیدا کرده

  1. هوم گفت:

   با سلام
   بهترین روش برای این مدل از ریموت ها کددهی از طریق رسیور در پارکینگ شماست. در صورت امکان عکس از رسیور خود را به شماره واتساپ ۰۹۱۲۰۲۲۶۱۹۳ ارسال کنید.

 60. هادی گفت:

  لطفا یکنفر درمورد نسب رسیور ۳رله دورپا بروی بردجک پروتکو کمک کنه ممنون اگه بانقشه باشه ممنون میشم

  1. هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   بسته به نوع جک پروتکو و مدار کنترل آن سیم بندی رسیور ۳ رله دورپا متفاوت است. ولی معمولا باید پایه COM و NO یکی از رله های رسیور دورپا را به پایه‌های ۱ و ۴ یا ۱ و ۸ متصل کنید.

 61. محمد اصلی بیگی گفت:

  سلام و عرض ادب
  خیلی ممنون بابت آموزش خوبتون
  کارم راه افتاد
  واقعا آفرین.

  1. هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   بسیار خوشحالیم که تونستیم مشکل شما رو حل کنیم. ممنون بابت نظر خوبتون.

 62. محمد گفت:

  با سلام
  من ریموت ۲دکه برند pavis دارم (داخلش پیچ تنظیم دارد). فرکانس ۳۱۵ است. روی گیرنده دکمه لرن میزنم مشخص میشود که ریموت تعریف شده، ولی ظاهرا کلیدهای روی ریموت با دستگاه جک برقی ست نیست. با ریموت ۴دکمه عمل میکند ولی با این ریموت کار نمیکند.
  راهی برای تعریف دکمه های ریموت به برد جک هست؟
  جک پرتکو Q60 میباشد.

  1. هوم گفت:

   با سلام برای کددهی جک پروتکو مدل Q60 باید کارهای زیر را انجام دهید:
   ۱. دکمه A روی رسیور را چندین بار فشار دهید تا روی نمایشگر گزینه rA ظاهر شود.
   ۲.سپس دکمه B را فشار دهید تا گزینه Ec ظاهر گردد.
   ۳.سپس دکمه ریموت خود را نگه دارید تا روی صفحه نمایشگر یک نقطه ظاهر شود.(این نقطه نشان دهنده ی این است که رسیور آماده ذخیره کردن کد است.)
   ۴. سپس دکمه C را فشار دهید تا کد جدید ذخیره شود.

 63. Arian گفت:

  با سلام دوتا درب کرکره برقی از یک مدل و مارک داریم ریموت یک درب رو داریم که فقط با یک دکمه aهمه کار هارو انجام میده (باز بسته ایست) ایا میتونم دکمه های c وd که خام هستن رو به درب دیگر که ریموتشو گم کردیم کد بدم با استفاده از همین روش هایی که تو سایت گذاشتین یعنی الان که کد یک درب رو بر روی ریموت دارم ولی دکمه ها سی و دی که خام هستن رو به از ریموت دیگه برای درب دیگه دریافت کنم (کپی کردن) ریموت بلوتوثی داره اخرین بار که ریموت خریدم همینو گفتن فروشنده راهنمایی کنید که چجوری با دکمه های اضافی ریموتی که داریم اون یکی درب رو میتونیم کد بدیم ب ریموت ؟

  1. هوم گفت:

   با سلام
   در صورتی که ریموت جدید خریداری شده از نوع بلوتوثی باشد می توانید دکمه های c و d ریموت قدیمی را برروی ریموت جدید کپی کنید.

 64. مجید لطفی گفت:

  با سلام و تشکر فراوان از راهنمایی های ارزنده تون.
  خیلی عالی

  1. هوم گفت:

   با سلام
   از اینکه تونستیم مشکلی از شما حل کنیم بسیار خوشحالیم

 65. رنجکش گفت:

  سلام ببخشید ریموت من Clavis 433 هست این از کدوم نوعه؟ و اینکه با این روش کپی میشه؟ چه ریموتی باید بخرم؟ دقیقا همین مارک و شماره؟

  1. هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   ریموت کلاویس CLAVIS از نوع ریموت های بلوتوثی هستند. معمولا این برند ریموت دارای فرکانس ۴۳۳ مگاهرتز می باشند. شما می توانید ریموت بلوتوثی ۴۳۳ مگاهرتز مثل ریموت اسکار oscar یا کلاویس تهیه کنید.

 66. علی گفت:

  تشکر فراوان بابت آموزش عالی

  1. هوم گفت:

   سلام
   از اینکه تونستیم مشکلی از شما حل کنیم بسیار خوشحالیم

 67. محمد جاسمی گفت:

  سلام
  نقشه نصب رسیور سیمکارتی سیموت بتا بر روی برد Q70
  میخواستم

  1. هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   شما باید در ابتدا تغذیه دستگاه سیموت بتا را به برد Q70 متصل کنید. سپس ۲ پایه NO و COM رله دستگاه سیموت را به پایه های COM و step by step برد Q70 متصل نمایید.
   برای پیدا کردن پایه های COM و step by step برد Q70 می توانید وارد لینک زیر شوید و با انتخاب برند و مدل برد خود پایه های مربوطه را پیدا کنید.
   https://www.smarthoom.com/3-relays-add-door-guide/

 68. مهدی گفت:

  با سلام.
  من یک ریموت بلوتوثی ۴۳۳ مگاهرتز از بیرون تهیه کردم وقتی دوتا دکمه بزرگ A و B رو نگه میدارم هیچ اتفاقی نمیوفته و خام نمیشه علتش چیه؟

  1. هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   ریموت های به این در بازار ۲ مدل دارند:
   ۱. ریموت های کد ثابت: که به هیچ وجه کد روی ریموت تغییر نمی کند
   ۲. ریموت های کد متغیر (به اصطلاح ریموت بلوتوثی): در حالتی که این ریموت ها به تازگی خریداری شده باشند هیچ کدی برروی ریموت نیست. با فشار دادن دکمه های ریموت چراغ ریموت ۳ بار چشمک می زند. شما می توانید در این حالت طبق آموزش موجود این ریموت های جدید را کد بدید. در صورتی که این ریموت ها قبلا کد گرفته باشند باید ریموت خام شود و سپس مجدد کد جدید برروی آنها تعریف گردد.

 69. مهدی ابراهیمی گفت:

  سلام وقت بخیر.درب باز کن من بی اف تی و ریموتهاش ازنوع بیضی اصلی. دوکاناله هست .چون یکی از
  ریموتها گم شد یک ریموت چهارکاناله چهارگوش جدید بی اف تی گرفتم و کددهی کردم به درستی انجام شد. جدیدا میخواستم یک ریموت دیگه اضافه کنم یه دوکاناله چهارگوش جدید بی اف تی گرفتم ولی کددهی رو انجام نمیده.در مرحله ست کردن وقتی hidden میاد دوکلید ریموت رو که همزمان فشارمید م k0 رو نشون میده بعدش هم یک کلید رو که فشار میدم بازهم k0 میاد رو نمایشگر ..سوال من اینه که مگه ریموت چهارکاناله بادوکاناله فرق داره که ست نمیشه درضمن ریموت اولیه اصلی خود درب بازکن دوکاناله هست.ممنون از جوابتون.

  1. هوم گفت:

   سلام و عرض ادب
   در مورد مشکل شما چند مورد وجود دارد:
   ۱. امکان پر شدن حافظه ریموت رسیور شما وجود دارد. برای مطمئن شدن از این موضوع شما میتوانید ریموتی که در حال حاضر روی رسیور بی اف تی شما کار میکند را حذف کنید و کددهی ریموت جدید را مجدد امتحان نمایید. اگر ریموت جدید کد گرفت پس این مشکل وجود دارد. برای رفع این مشکل شما میتوانید یک رسیور جداگانه روی رسیور اصلی خود نصب کنید که از طریق گوشی یا ریموت بتوانید در را کنترل کنید.
   ۲. برخی ریموت های فابریکی موجود در بازار از نوع تقلبی هستند و امکان دارد ریموت شما این مورد باشد. احتمال این موضوع بیشتر از حالت قبلی است.

 70. ابراهیمی گفت:

  سلام وقت بخیر. درب باز کن ما بی اف تی و ریموتهاش از نوع بیضی اصلی دوکاناله هست. چون یکی ازریموتها خراب شده بودقبلا. یک ریموت بی اف تی جدید مربعی چهار کاناله خریداری کردم و به راحتی کددهی انجام شد.الان یک ریموت دوکاناله مربعی گرفتم ولی کددهی روش انجام نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنین و اینکه بفرمایین ریموت چهار کاناله از نظر فرکانس بادوکاناله فرق میکنه یانه

  1. هوم گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   به طور کلی فرکانس ریموت ای BFT دو کانال و چهار کانال تفاوتی با هم ندارند.

 71. محمدرضا تقوی گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم ریموتهای Beninca مدل TWV و KP2 قابل ریست شدن هستند، یعنی میشه کدهاشون رو پاک کرد؟ اکگه میشه چطوری؟
  در این صورت امکان کپی کردن ریموتهای بتا روی اینها وجود داره و چگونه؟
  با سپاس

  1. هوم گفت:

   سلام و عرض ادب
   ریموت های بنینکا مدل TWV از نوع رولینگ (هاپینگ) کد هستند و به هیچ عنوان امکان ریست کردن آنها وجود ندارد ولی میتوانید برای رسیور دیگر بنینکا استفاده کنید.
   رسیورهای بنینکا هم فقط ریموت های خود را قبول میکنند.

 72. arman گفت:

  سلام
  من یک ریموت بتا ۲۰۱۵.۳
  از نوع فرکانس ۴۳۳.۹۲ هستش بانگه داشتن دو تا دکمه A،B ریموت خام نمیشه چیکار باید انجام داد

  1. هوم گفت:

   سلام و ارادت
   ریموت های بتا امکان خام کردن ندارند چون از نوع کد ثابت هستند. ولی شما میتوانید روی هر رسیور کد لرنینگ با فرکانس ۴۳۳ مگاهرتز آنها را کددهی کنید.

 73. علی گفت:

  سلام . من یه ریموت دارم که برندش مستر هست با کریستال ۴۳۳ ولی خام نمیشه .لطفا راهنمایی میکنید.مرسی

  1. هوم گفت:

   با سلام
   با توجه به صفحه دیجی کالای ریموت مستر این ریموت از نوع کد لرنینگ است و بلوتوثی نیست و شما امکان خام کردن این نوع ریموت را ندارید.

 74. ناصر خیری گفت:

  باسلام من ریموت جدید راپاک کردم وبایک ریموت دیکر طبق دستور شما کد دهی کردم وکد را قبول کرد ولی در را باز نمیکنه ریموتclavis433 میباشه ممنون ازراهنمایی شما

  1. هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   معمولا این چنین ریموت ها متفرقه هستند. پیشنهاد می شود در صورت خرید ریموت حتما به برند ریموت توجه کنید و از فروشنده برندهای معتبر را بخواهید.

 75. سعید لطفی گفت:

  سلام . یک درب پارکینگ با bft اجرا شده و ریموتش گم شده هر ریموتی رو میشه روش ست کرد؟ چه ریموتی باید تهیه کنیم

  1. هوم گفت:

   سلام و وقت بخیر
   در صورتی که ریموت شما BFT باشد و رسیور جداگانه دیگری روی رسیور اصلی پارکینگ شما نصب نباشد باید حتما ریموت فابریکی BFT را خریداری کنید.

 76. مرتضی گفت:

  سلام.یکعدد ریموت جدید از نوع جدید محک خریداری کرده ام .چگونه اطلاعات را روی ان کپی کنم.لطفا توضیح دهید.

  1. هوم گفت:

   سلام و ارادت
   ریموت های محک از نوع هاپینگ هستند و فقط از روی رسیور محک قابل کددهی هستند. برای کددهی از روی رسیور محک باید از طریق دکمه menu به بخش rL بروید و سپس ریموت مورد نظر خودتون رو کددهی کنید.

 77. علی گفت:

  با عرض سلام و ادب و احترام
  من یک ریموت سه دکمه دارم که قابلیت خام شدن نداره و مثل اینکه فابریکی کارخانه هستش و مال خونه ای بوده که قبلا اونجا بودم و الان دیگه از اون محل رفتیم و این ریموت هم بلا استفاده مونده.
  آیا میتونم این ریموت قدیمی رو برای ریسیور خونه جدید از طریق کلید learn (یا هر روش دیگه ای) تعریف کنم و ازش استفاده کنم؟
  فرکانس هر دو ریموت جدید و قدیم و ریسور هم ۴۳۳ مگاهرتز است
  و ریموت جدید هم بتا ۲۰۰۷ هستش.
  با تشکر فراوان

  1. هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   برای کددهی ریموت ها ۲ نکته مهم است.
   نکته اول فرکانس آنها که با توجه به موردی که می فرمایید فرکانس ۲ ریموت شما یکسان است.
   نکته دوم نوع ریموت ها، که باتوجه به اینکه اگر فرکانس آنها هم یکسان باشد ولی نوع آنها یکسان نباشد امکان کددهی نیست. شما میتوانید از همین راه کددهی را انجام دهید اگر که کددهی انجام نشد باید ریموت دیگری تهیه کنید.

 78. تسنیم گفت:

  سلام
  رسیور پاور دارم ولی دکمه لرنینگ کنارش نداره ، سوراخی هم در کنارش نمیبینم به جز ۳ دکمه بالا پایین و استپ. چجوری باید کددهی کنم ریموت براش؟

  1. هوم گفت:

   سلام و ارادت
   رسیور شما برای موتورهای ساید است که به دلیل زیاد بودن برندهای موجود در بازار، ست کردن ریموت در آنها متفاوت است. سعی کنید از یک ریموت بلوتوثی برای کددهی ریموت فعلی روی ریموت بلوتوثی استفاده کنید و حتی الامکان به رسیور کرکره ساید دست نزنید.

 79. تسنیم گفت:

  رسیور من پاور هست که دکمه لرنینگ کنارش نداره، حتی سوراخ هم نداره
  فقط در کنارس سه دکمه بالا پایین و استپ داره
  چگونه میشه ریموت رو براش تعریف کرد

 80. بهزاد گفت:

  سلام و خسته نباشید
  ریموت و ریسور lennox رو چطور میشه ست کرد
  آیا ریموت بتا ۲۰۱۱ یا ۲۰۰۷ یا ۲۰۱۶ رو میتوان با ریسور lennox ست کرد

  1. هوم گفت:

   با سلام و احترام
   رسیور های Lennox، برای موتورهای کرکره برقی ساید Lennox هستند و ریموت های خود این رسیور باید تهیه شود و ریموت های بتا روی آنها ذخیره نمی شود. پیشنهاد می شود که برای کددهی ریموت به متخصص نصب کرکره ساید مراجعه شود.

 81. مصطفی حیدری گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  خواهشمندم در مورد نحوه ست کردن ریموت و برد لنوکس lennox توضیح بدید
  آیا میتوان ریموت بتا رو با برد لنوکس ست کرد

 82. مرتضی رجاییان گفت:

  سلام : یک عدد ریموت قدیمی و بک عدد ریموت جدید جک درب پارکینگی محک دارم. با فرمان روی هریک دو درب مجزای حیاط وپارکینگ هردو باهم فرمان میگیرند .چگونه میشود انها را مجزا کرد.

  1. هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   رسیورهای موجود در بازار امکان پارک کردن یا غیر فعال کردن یک ریموت را ندارند، پس شما باید برد یکی از این رسیورها را ریست کنید و مجدد ریموت ها را تعریف نمایید.

 83. مصطفی گفت:

  با سلام
  من یک ریموت دارم که مدتی دست شخص دیگری بوده و احتمال میدم کپی شده باشه چکار کنم که از اون ریموت نتونه استفاده کنه ؟!

  1. هوم گفت:

   سلام و احترام
   راه حل این موضوع ریست کردن رسیور در است، به طوری که ریموت قبلی که مشکوک به کپی شدن است مجدد روی رسیور تعریف نشود و ریموت جدیدی برای عبور و مرور تعریف گردد.
   برای حل این مشکل شرکت هوم دستگاهی به نام دربازکن هوشمند پارکینگ تولید کرده است که شما میتونید به افراد مختلف از طریق اپلیکیشن دسترسی دهید و دیگر نگران کپی شدن ریموت نباشید و هرزمان که بخواهید میتوانید دسترسی اون افراد رو غیر فعال کنید.

 84. علیرضا دانه کار گفت:

  سلام روز بخیر . ابتدا تشکر کنم از سایت خوب تون که با حوصله جواب کاربران را می دهید .
  به نوبه خودم وظیفه دارم اگر یک روز از اطرافیان مشکلی در این خصوص داشتند شما را معرفی کنم (فارغ از اینکه سوالم پاسخ داده شود یا نه)
  و اما سوال : من چهار سال پیش یه جا مستاجر بودم و درب نفر رو ریموتی بود . اون موقع اطلاعاتی در خصوص ریموت لرنینگ و ریموت بلوتوثی نداشتم . در نهایت یک ریموت لرنینگ خریدم و با رسیور درب ست کردم و کارم راه افتاد .
  حالا خانه را عوض کردم . و می خواستم از این ریموت لرنینگ برای ریموت درب پارکینگ منزل جدید استفاده کنم (درب پارکینگ هم از نوع لرنینگ و هم فرکانس همین ریموت هست) هر کاری کردم نتوانستم این ریموتی که قبلا کد دهی داشت را برای درب جدید تنظیم کنم (تمام پست های این پیج را خواندم چند ثانیه دکمه ریسور را نگه داشتم و همزمان دکمه ریموت را هم زدم که کددهی جدید انجام بشه که نشد) . اساسا حدسم این هست که کد دهی قبلی پاک نشده و هنوز روی درب قبلی کار می کنه . آیا این ریموت های لرنینگ یکبار ست می شوند ؟ یعنی دیگه این ریموت به درد من نمی خوره؟ریموت هم از این سه دکمه های بتا هست.
  ممنون از سایت خوبتون

  1. هوم گفت:

   سلام و درود. ممنون بابت نظر لطف شما
   در خصوص مشکل شما: ریموت های کد لرنینگ اساسا دارای یه کد ثابت است که قابل پاک کردن نیست و شما میتونید روی هر رسیوری که ریموت های کدلرنینگ با فرکانس خودش باشد این ریموت را ست کنید.
   در صورتی مه همه موارد بالا درست باشد چند نکته قابل توجه است. اولی اینکه ممکن است حافظه رسیور درب جدید پر شده باشد. دوم اینکه ممکن است باتری ریموت شما ضعیف شده باشد.
   در صورتی که موارد بالا نبود لطفا با شماره واتساپ پشتیبانی در ارتباط باشید تا دوستان بنده شما رو راهنمایی کنند.

 85. روح الله گفت:

  سلام
  یه ریموت barzante دارم داخلش میکروسوئیچ هست.
  میگن خام نمیشه
  رسیور هم دردسترس نیست.
  راهی برای خام کردن و کددهی با یه ریموت دیگه نداره؟

  1. هوم گفت:

   سلام خدمت شما
   شما می توانید یک ریموت دیپ سویچی با تعداد سویچ یکسان با ریموت خودتان تهیه کنید و عینا سویچ هارا بر اساس ریموت اصلی تنظیم نمایید در این صورت امکان کنترل درب از طریق ریموت جدید وجود دارد.

 86. احمد گفت:

  سلام
  من یه ریموت بتا ۲۰۱۷ دارم میخوام ست کنم روی رسیور کرکره برقی، چیکار باید بکنم؟

  1. هوم گفت:

   با سلام و احترام
   در صورتی که رسیور شما بتا باشد به راحتی میتوانید از طریق دکمه لرن رسیور بتا ریموت را کددهی کنید

 87. مصطفی گفت:

  با عرض سلام
  ریموت کوچی مدل PR-2 گم کردم و این مدل اصلا پیدا نمیشه، بنظرتون از چه ریموت مشابهی استفاده کنم؟ این مدل لرنینگ هست یا هاپینگ ( بعضی جاها کددهی مختلفی برایش گفتن ) ولی روی برد رسیور کلمه لرن بکار برده
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. هوم گفت:

   با سلام خدمت شما
   ریموت های گوچی از نوع هاپینگ کد هستند و باید حتما برای جک گوچی خود از ریموت های گوچی استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از رسیور جانبی است. شما میتوانید از رسیور ریموتی و موبایلی هوم استفاده کنید.

 88. محمد گفت:

  سلام
  ریموت راهبند رو هم به همین صورت باید کپی کرد؟ تفاوتی نداره؟
  اتصال ریموت به راهبند به چه صورته؟

  1. هوم گفت:

   با سلام و احترام
   ریموت های راهبند بسته به مدل و برند راهبند متفاوت است. ریموت های راهبند در صورتی که کد لرنینگ باشند از این طریق شما میتوانید کپی کنید. برای اطلاع از نوع ریموت خود می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
   https://www.smarthoom.com/code-learning-433-mhz/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

تبریک!

شماره خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال شماره تلفن
close-link

مشاوران هوم آماده‌ی پاسخگویی هستند.

کافی است شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال
close-link

بدون ریموت در پارکینگ رو باز کن

شمارتو بذار تا بگیم چجوری
ارسال شماره
ما هم از پیامک‌های ناخواسته بیزاریم... فقط یک تماس دوستانه با شما برقرار می‌کنیم.
close-link
فروشگاه
0 محصول سبد خرید