درباره ما

چشم‌انداز شرکت شبکه هوشمند هومان

هوم انقلابی در دنیای کلیدهاست. محصولات نوآورانه شرکت شبکه هوشمند هومان سبب می‌شوند که انسان‌ها همواره حسی شبیه به جادو داشته باشند. ما با نوآوری، همراهان خود را شگفت زده می‌کنیم و تجربه‌ای می‌سازیم که تا به حال نداشته اند. ما ارمغان‌آور راحتی و ایمنی هستیم و محصول ما و هر تصویری که از ما دارید چشم نواز خواهد بود. هوم، رهبر جدید بازار خواهد بود که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به ارتقای همیشگی سطح کیفیت تجربه کاربر می‌پردازد و آن را به سطحی بالاتر از استاندارد صنعت ارتقا می‌دهد. بهبود سبک زندگی ساکنین منازل در استفاده از وسایلشان، تصویری است که برای دنیای جدید متصور هستیم و می‌خواهیم این تصویر را در دنیا و اکوسیستم‌های مطرح نوآوری اجرا کنیم.

مأموریت هوم

ماموریت ما ارتقای سطح ایمنی تردد و ساختمان است و می‌کوشیم نه تنها مانع تردد افراد غیر مجاز به ساختمان شویم بلکه کاری کنیم که تردد به ساختمان برای افراد مجاز راحت‌تر  شود و این کار تحت مدیریت و نظارت ساکنین باشد. ما می‌خواهیم مشتریان با کمترین استفاده از وسیله اضافی دسترسی تردد به هر جایی را که می‌خواهند به صورت راحت و ایمن داشته باشند. برای بهبود سبک زندگی ساکنین ساختمان، از همکاری با دیگر فعالان صنعت و ایجاد هم‌افزایی از طریق استانداردسازی تکنولوژی هوم، بهره خواهیم برد. ما محصولات را با ایده ها و نوآوری خود با محوریت مشتری می‌سازیم، با نظر مشتری اعتبار سنجی می‌کنیم و این روندی تکرارشونده برای ایجاد تقاضاست. نوآوری و طراحی محصولات جدید در هوم فرآیندی همیشگی است. تعریف کیفیت در هوم، تحویل ارزش پیشنهادی مناسب به مشتری است که همواره می کوشیم آن را ارتقا دهیم، پس ویژگی یا محصولی که برای مشتری ارزش ایجاد نکند تحویل نمی دهیم و تصویری که از خود ارائه می دهیم همان چیزی است که به مشتری تحویل می دهیم. داده محور بودن تمام قسمت‌ها و تحلیل داده‌های معتبر یک اصل اساسی در هوم است. ما همواره می کوشیم با چابکی به بهینه کردن فرآیندها و محصولات خود بپردازیم.

بیانیه ارزش

ما عدالت را از خود شروع کرده‌ایم و آن را به تمام ذی نفعان گسترش می‌دهیم. تمرکز بر امنیت، آرامش و رفاه، احترام به خود و دیگران از ارزش‌هایی است که ما به تمام ذی نفعان، از مشتریان تا کارکنان خود عرضه می‌کنیم. هوم محیطی است که مسیر روشنی برای انسان‌های مشتاق موفقیت فراهم می‌کند تا به رویای خود نزدیک شوند. ما در هوم می کوشیم تا فضای مثبت مبتنی بر همکاری برای کارکنان فراهم کنیم و همواره تلاش می کنیم تا برای خوشحالی کارکنان هوم شرایط لازم را فراهم کنیم. ما برای آدم‌های نوآور و جسور ارزش قائلیم. مسئولیت‌پذیری با همت عالی و خوش قولی در هر موردی برای تیم هوم شرطی اساسی است. ما علت هر مشکلی را ابتدا از خود شروع می‌کنیم. تیم هوم تیمی عملگراست و به جای صرفا پاسخ دادن به اتفاقات پیرامون، برای هر کاری پیشگام می‌شود.

معنی هوم

هوم نام درختی در ایران باستان است که از گذشته‌های دور نماد امنیت، سرسبزی و زایش برای ایرانیان بوده است. هوم یا هئومه اسطوره‌ای است در ایران باستان که از دو نمود آسمانی و زمینی برخوردار است. هوم آسمانی فرزند ذکور اورمزد یا اهورا مزدا و تجلی مادی آن گیاهی درمان‌گر است که با دشمنان اهریمنی مبارزه می‌کند. در آثار زرتشتی، گفته شده که آشیان و قرارگاه سیمرغ بر فراز درخت شگفت انگیز گئوکرن (هوم) یا درختی در میانهٔ دریای فراخکرد، واقع است. این درخت دربردارندهٔ تخمه همه رستنی‌ها است. هرگاه سیمرغ از این درخت برمی خیزد، هزار شاخه از درخت می‌روید و هرگاه که بر درخت می‌نشیند، هزار شاخهٔ درخت می‌شکند و با پراکنده شدن تخمه‌ها، گیاهان مختلف از این تخمک‌ها هستی می‌یابند.

تبریک!

شماره خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال شماره تلفن
close-link

مشاوران هوم آماده‌ی پاسخگویی هستند.

کافی است شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال
close-link