دانلود اپلیکیشن هوم نسخه iOS

برای دانلود اپلیکیشن هوم نسخه iOS در ابتدا VPN (فیلترشکن) گوشی خود را روشن نمایید و وارد App Store شوید و سپس کلمه “Smart hoom” را جست و جو کنید و اپلیکیشن هوم را دانلود نمایید.

مرحله اول

VPN (فیلترشکن) خود را روشن کنید و در قسمت Search عبارت “Smart Hoom” را وارد نمایید.

عبارت smart hoom را جست و جو کنید

مرحله دوم

 

پس از دانلود اپلیکیشن وارد آن شوید و در صورتی که ثبت نام نکرده‌اید در قسمت name نام کامل خود و در قسمت phone number  شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. در صورتی که قبلا نام و شماره خود را وارد کردید گزینه Login  در پایین صفحه را انتخاب کنید.

صفحه ثبت نام اپلیکیشن هوم

مرحله سوم

 در صورتی که قبلا ثبت نام کرده‌اید فقط کافی‌است در قسمت phone number  شماره همراه خود را وارد کنید.

صفحه ورود اپلیکیشن هوم

مرحله چهارم

پس از وارد کردن شماره همراه خود، یک کد فعالسازی از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد. کد را در دایره‌های مورد نظر وارد کنید. در صورتی که موفق به دریافت کد نشدید، می‌توانید پس از 60 ثانیه برروی گزینه resend code بزنید و کد جدید دریافت کنید.

صفحه وارد کردن پیامک

روش راه‌اندازی دستگاه “دربازکن هوشمند پارکینگ”

مرحله اول

برای راه‌اندازی دستگاه “دربازکن هوشمند پارکینگ” باید در صفحه At a glance گزینه َadd a new device را در قسمت بالا سمت راست انتخاب کنید.

صفحه دریک نگاه

مرحله سوم

درابتدا دستگاه را به برق متصل کنید و سپس در این قسمت گزینه “garage door opener” را انتخاب کنید و وارد مرحله بعد شوید.

مرحله چهارم

در این مرحله گوشی شما در حال جست و جوی دستگاه می‌باشد. توجه داشته باشید در این مرحله حتما باید بلوتوث گوشی را روشن کنید و اینترنت داشته باشید.

جست و جوی دستگاه

مرحله پنجم

در این قسمت می‌توانید نوع اتصال دستگاه “دربازکن هوشمند پارکینگ” را انتخاب کنید. با انتخاب remote می‌توانید ریموت خود را برروی دستگاه ما کپی کنید. با انتخاب wired device می‌توانید دستگاه را با اتصال سیمی متصل کنید.

مرحله ششم

در این قسمت می‌توانید نوع اتصال دستگاه “دربازکن هوشمند پارکینگ” را انتخاب کنید. با انتخاب remote می‌توانید ریموت خود را برروی دستگاه ما کپی کنید. با انتخاب wired device می‌توانید دستگاه را با اتصال سیمی متصل کنید.

مرحله هفتم

با انتخاب گزینه remote این صفحه برای شما نمایش داده می‌شود. در این صفحه تعداد دکمه‌های مورد استفاده از ریموت خود را انتخاب کنید.

مرحله هشتم

پس از انتخاب تعداد کلیدهای ریموت در این صفحه از شما می‌خواهد تا کلید اول ریموت خود را نگه دارید. در صورتی که ریموت شما با دستگاه ما قابلیت مچ شدن را داشته باشد، چراغ سمت چپ دستگاه یک بار چشمک می‌زد. برای دکمه‌های دیگر این کارها را ادامه دهید.

تبریک!

شماره خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال شماره تلفن
close-link

مشاوران هوم آماده‌ی پاسخگویی هستند.

کافی است شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال
close-link