first-hoom-conference
وحید رضایی

وحید رضایی

اولین همایش هوم برگزار شد

اولین همایش علمی و آموزشی آشنایی با سیستم‌های هوشمند هوم پنجشنبه هجدهم آذرماه با حضور جمعی از متخصصان نصب، فعالین صنعت درب‌های اتوماتیک و علاقمندان به این حوزه در فرهنگسرای گلستان تهران برگزار شد.

 

همایش هوم با پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. در ادامه مجری به خوش‌آمدگویی به میهمانان، معرفی سخنرانان همایش و همچنین معرفی مسابقات همایش و نحوه‌ی شرکت در آن‌ها پرداخت. سپس جناب آقای مهندس فرید لطفی، مدیرعامل محترم هوم، به روی سن آمد و توضیحاتی در رابطه با هوم، سرعت بالای تکنولوژی در دنیا و این نکته که در حال حاضر تکنولوژی‌های مختلف در حال قرارگیری بر روی گوشی های موبایل هستند، ارائه داد. وی در ادامه به شرح ماموریت هوم پرداخت و گفت:«ماموریت ما در هوم این است که نه تنها مانع تردد افراد غیرمجاز شویم بلکه کاری کنیم که تردد به ساختمان برای افراد مجاز راحت‌تر شود.» مهندس لطفی در ادامه‌ی صحبت‌هایش به مسیر پیش روی هوم اشاره کرد و نوید این را داد که به زودی رسیور هوشمند هوم در بازار عرضه می‌شود. مدیرعامل هوم در آخر، موسسان و بازوان هوم را معرفی کرد و ضمن تشکر از حضار برای همراهی، تریبون را به مجری سپرد.

در این قسمت اولین مسابقه‌ی همایش هوم برگزار شد و به قید قرعه یک دستگاه هوشمند سه رله هوم به آقای محمدی رسید. سپس کلیپ کوتاهی درباره‌ی امنیت سیستم هوم پخش شد.

در ادامه جناب آقای مهندس شایان طباطبایی، مدیر تولید و عملیات هوم، به روی سن آمد. مهندس طباطبایی توضیحات کاملی را راجع به هوم، کارکرد و نحوه‌ی نصب و راه اندازی آن ارائه داد. در پایان سخنان، وی به طرح سوالی از میان توضیحات ارائه شده، پرداخت که یکی از حضار، آقای سهرابی، موفق شدند پاسخ صحیح را بدهند و هدیه‌ی هندزفری بلوتوثی نفیس را برنده شوند.

در ادامه‌ی همایش مجری از جناب آقای خسروشاهی، نماینده‌ی انحصاری فروش هوم، دعوت کردند که برای سخنرانی به روی سن تشریف بیاورند. وی توضیحاتی درباره‌ی چرایی وجود سیستم‌هایی چون هوم، فروش محصولات هوم و نیز کسب درآمد از آن ارائه داد.  آقای خسروشاهی همچنین نوید برگزاری همایش‌های دیگری در شهرهای مختلف را داد. نماینده‌ی انحصاری فروش هوم در ادامه به پاسخگویی سوالات متعدد حضار پرداخت.

 

بعد از سخنان جناب آقای خسروشاهی، آخرین مسابقه‌ی همایش برگزار شد که به قید قرعه، آقای تگریان از اصفهان موفق شدند یک دستگاه هوشمند سه رله‌ی هوم را از آن خود کنند.

در پایان همایش پذیرایی از میهمانان انجام شد و همچنین به سوالات گوناگون حضار توسط تیم هوم پاسخ داده شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

تبریک!

شماره خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال شماره تلفن
close-link

مشاوران هوم آماده‌ی پاسخگویی هستند.

کافی است شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال
close-link