اینترنت اشیا
تیم نویسندگان هوم

تیم نویسندگان هوم

کسب مقام سوم در دومین مسابقه اینترنت اشیا ایران

کسب مقام سوم در دومین مسابقه اینترنت اشیا ایران

نخستین نمایشگاه دستاوردهای اینترنت اشیا کشور (IOTex) با حضور شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی و همچنین شرکت‌های نوپا از تاریخ سی‌ام بهمن تا دوم اسفند، در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد. در این نمایشگاه بیش از ۳۰ شرکت از جمله همراه اول، ایرانسل، پارس آنلاین و آریاهمراه، دستاوردها و نتایج فعالیت‌های خود در زمینه اینترنت اشیاء را در معرض دید عموم قرار دادند. این نمایشگاه در حاشیه دومین کنفرانس سالیانه اینترنت اشیاء برگزار شد. علاوه بر شرکت‌های بزرگ، تعدادی کسب‌وکار نوپای استارت‌آپی نیز محصولات و ایده های خود را ارائه کردند.

 

در حاشیه نخستین نمایشگاه اینترنت اشیا برنامه‌های دیگری نیز با هدف تقویت اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری اینترنت اشیا برگزار گردید. در روز نخست، جناب آقای اگنسیا لوپیس (معاون توسعه کسب‌وکار شرکت IOTsense)، موضوع سرمایه‌گذاری در صنعت اینترنت اشیاء را در قالب کارگاه آموزشی ارائه نمودند که با استقبال مخاطبان روبه‌رو گردید. در این کارگاه حوزه‌های جذاب برای ورود استارت آپ ها مورد بررسی قرار گرفت و جدیدترین اخبار و رویدادهای این حوزه به اطلاع مخاطبان رسید.

در ادامه مرحله نهایی مسابقه استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپای اینترنت اشیا کشور برگزار گردید. در این مرحله از مسابقه ۹ تیم از میان برترین تیم‌های شناسایی و جذب شده با گذراندن دو مرحله قبلی داوری، محصولات و خدمات خود را در مقابل داوران ارائه کردند تا نظر داوران را به ایده خود جذب کنند. در این مسابقه تیم نینیکس موفق شد جایزه ۷ میلیون تومانی مسابقه را از آن خود کند. این تیم  علاوه بر جایزه نقدی می‌تواند از امکانات و مزایای مرکز نوآوری اینترنت اشیا نیز بهره‌مند شود. تیم‌های هارت‌ری و خانه هوشمند هوم نیز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند و موفق به دریافت جایزه ۵ و ۳ میلیون تومانی شدند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

تبریک!

شماره خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال شماره تلفن
close-link

مشاوران هوم آماده‌ی پاسخگویی هستند.

کافی است شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال
close-link