چرا به دربازکن موبایلی به جای ریموت درب نیاز داریم؟

دربازکن موبایلی هوم

 دربازکن موبایلی به جای ریموت درب 

 

تصور کنید شما یک روز پر مشغله و خسته کننده در سرکار داشته اید، همراه کارهای ریز و درشت اعصاب خورد کن؛ ترافیک و توقف‌های آزاردهنده بر سر راه؛ دیر شده و به شدت خسته اید، بالاخره وارد کوچه و نزدیک خانه می‌شوید؛ کنار میزنید که وارد پارکینگ شوید؛ ولی صبر کن…! ریموت درب کجاست؟ شروع به زیر و رو کردن تمام نقاط منطقی و غیر منطقی ماشین می‌کنید، کنسول وسط، داشبورد، زیر پا، بغل در؛ نیست!

ماشینی از پشت سر شروع به بوق زدن می‌کند، جای پارکی داخل کوچه نیست و مجبور می‌شوید به حرکت خود ادامه دهید و دوباره کوچه را دور بزنید؛ اجبارا وارد خیابان اصلی می‌شوید و دوباره ترافیک.

یک جای پارک پیدا می‌کنید و وارد خانه می‌شوید، از داخل درب پارکینگ را به صورت دستی باز می‌کنید و ماشین را داخل خانه می‌گذارید.

صبح روز بعد

صبح برای دیر نرسیدن به سرعت مشغول آماده شدن می‌شوید و با عجله بیرون می‌روید و حواستان نیست که به دنبال ریموت درب بگردید؛ با دیدن ماشین به یاد ریموت می‌افتید، وقت نیست! باز هم همان مشکل و دوباره درب را دستی باز می‌کنید و با عجله بیرون می‌روید؛ یادتان می‌افتد درب پارکینگ را نبسته‌اید. دور میزنید و درب را می‌بندید و به سمت محل کارتان می‌روید.

چه کسی ریموت درب را برداشته است؟

شب به خانه میروید، دوباره باید درب را دستی باز کنید و وارد خانه می‌شوید؛ از اعضای خانواده می‌پرسید:”کسی ریموت درب پارکینگ را دیده است؟”

پسر شش ساله‌تان میگوید وقتی جمعه برای دوچرخه سواری بیرون رفته آن را با خودش برده است و نمی‌داند بعد از آن ریموت را کجا گذاشته است. به پارکینگ می‌روید و شروع به گشتن آن جا می‌کنید اما اثری از ریموت درب نیست. به خانه برمی‌گردید و دنبال ریموت یدک می‌گردید اما از آن هم خبری نیست.

این سناریو می‌توانست بدتر از این هم بشود، مثلا وقتی درب باز بوده سارقی به منزل برود و یا یک موقعیت اورژانسی؛ تنها راه حل هم خرید یک ریموت جدید است.

چه باید کرد؟(دربازکن موبایلی چیست؟)

دوباره تصور کنید که شما یک روز پر مشغله و خسته کننده در سرکار داشته اید، همراه کار های ریز و درشت اعصاب خورد کن؛ ترافیک و توقف های آزاردهنده بر سر راه؛ دیر شده و به شدت خسته اید، بالاخره وارد کوچه و نزدیک خانه میشوید؛ کنار میزنید که وارد پارکینگ شوید؛ تلفن همراه‌تان را در میاورید و وارد اپلیکیشن  “هوم” می‌شوید، گزینه‌ی باز کردن درب پارکینگ را می‌زنید و درب پارکینگ باز می‌شود و به تکنولوژی و راحتی‌ای که به شما داده است لبخند می‌زنید. ماشین را پارک می‌کنید و وارد خانه‌ی  خود می‌شوید و پسرتان را در آغوش می‌گیرید.

این فقط یک سناریو از زندگی روزمره ماست که آن هم به کمک دربازکن موبایلی “هوم” قابل حل است.

همین حالا برای متصل شدن به دنیای تکنولوژی و راحتی از اینجا اقدام کنید.

متخصص هوم که دست به سینه ایستاده

نصاب جک و قفل برقی هستید؟

پیشنهادی برای افزایش درآمد شما داریم

مطالب مرتبط

One Response

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبریک!

شماره خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال شماره تلفن
close-link

مشاوران هوم آماده‌ی پاسخگویی هستند.

کافی است شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال
close-link