شرکای تجاری

در چه زمینه‌هایی می‌توانیم همکاری کنیم؟

همکاری با شرکت‌های
تولید کننده درب‌های اتوماتیک و آیفون تصویری

شرکت هوم با توجه به پتانسیل تیم فنی و مهندسی خود، آماده همکاری با شرکت‌های تولید کننده تجهیزات درب‌های اتوماتیک و آیفون تصویری در جهت اضافه کردن سیستم هوم با تمام ویژگی‌های موجود به تجهیزات آن‌ها می‌باشد. لذا در صورت تمایل به همکاری در این بخش فرم پایین صفحه را تکمیل نمایید.

همکاری با تولید کننده ها
خانه هوشمند

 همکاری با شرکت‌های تولید کننده تجهیزات خانه هوشمند

در صورتی که شما مایل به اضافه کردن دستگاه‌های هوم به پلتفرم خانه هوشمند خود هستید می‌توانید با پر کردن فرم پایین صفحه آمادگی خودتان را به ما اعلام کنید. برای هرچه بهتر شدن خدمات ارائه شده به مردم ما با کمال میل آماده همکاری در این زمینه هستیم.

 همکاری با استارتاپ‌ها و صندوق‌های سرمایه گذاری

شرکت هوم برخاسته از اکوسیستم استارتاپی ایران است و به عنوان عضوی از این اکوسیستم، آماده هرگونه همکاری با استارتاپ‌ها و صندوق‌های سرمایه گذاری می‌باشد. ما را از خودتان بدانید و پیشنهاد همکاری خود را با ما درمیان بگذارید.

استارتاپ و صندوق سرمایه گذاری
rental

 همکاری برای اجاره اقامتگاه و ویلا

با نصب دستگاه هوم روی درب مورد نظر به راحتی می‌توان در هر زمان و در هر مکان به افراد مختلف دسترسی باز کردن درب را داد و حتی این دسترسی را حذف کرد. با این قابلیت دیگر نیازی به حضور فرد اجاره دهنده برای تحویل کلید یا ریموت نیست و می‌توان برای مهمان‌ها دسترسی موقت زمان‌دار تعریف کرد. شرکت هوم آمادگی کامل برای همکاری با شرکت‌های فعال در این زمینه را دارد. لطفا برای همکاری در این زمینه فرم پایین صفحه را تکمیل نمایید.

 همکاری برای اجاره پارکینگ

یکی از معضلات شهرهای بزرگ، نبود جای پارک در معابر پر تردد است. با هوشمند سازی درب پارکینگ علاوه بر افزایش امنیت و کنترل تردد افراد ساختمان، می‌توان با اجاره پارکینگ خود درآمد هم کسب کرد و دیگر نیازی به دادن ریموت فیزیکی برای باز و بستن درب نیست. ما آماده همکاری با شرکت‌ها و استارتاپ‌های فعال در این زمینه هستیم تا بتوانیم شهری بدون ترافیک و زیبا داشته باشیم.

اجاره پارکینگ
تحویل بسته پستی

 همکاری برای تحویل بسته پستی در محل

شاید برای خیلی از ما اتفاق افتاده باشد که بسته‌ای سفارش دادیم ولی برای تحویل گرفتن آن در محل حضور نداشتیم. با قابلیت دسترسی موقت هوم می‌توان بدون نیاز به حضور در محل بسته را تحویل گرفت. شرکت هوم آماده همکاری با شرکت‌هایی است که در زمینه تحویل بسته پستی فعالیت می‌کنند. برای ارتباط با ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

فرم همکاری

تبریک!

شماره خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال شماره تلفن
close-link

مشاوران هوم آماده‌ی پاسخگویی هستند.

کافی است شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال
close-link