درب پارکینگ کرکره ای
هوم

هوم

درب پارکینگ کرکره ای چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

پارکینگ شما به هر شکل و صورتی که باشد دارای یک درب است که ورود و خروج از پارکینگ را تسهیل می‌کند. با پیشرفت قدرت طراحی صنعتی و افزایش تنوع در انواع درب پارکینگ، درب کرکره‌ ای پارکینگ یکی از متداول‌ترین انواع درب‌های امروزی است. اما استفاده از درب پارکینگ کرکره ای چرا اینقدر متداول شده است؟

درب پارکینگ کرکره ای چیست؟

درب پارکینگ کرکره ای یکی از بهترین مدل‌ها و پرکاربردترین آن‌ها است.درب‌هایی که به صورت عمودی باز و بسته می‌شوند و فضایی از داخل پارکینگ در هنگام باز شدن اشغال نمی‌کنند.

این نوع درب‌ها به طور خاص یک پرده است که بروری نوار نقاله‌ای بالا و پایین می‌رود و از آلومینیوم یا استیل ساخته شده است. درِ پارکینگ کرکره ای استیل، از یک لایه فلز تشکیل شده‌است، در صورتی که درِ پارکینگ کرکره ای از جنس آلومینیوم عایق صدا و حرارت نیز می‌باشد.

سایز کوچک چرخ درِ پارکینگ کرکره ای اجازه می‌دهد تا در جاهایی که فضای کمی در تاج درب داریم به راحتی نصب شوند در صورتی که مدل‌های دیگر درب پارکینگ این قابلیت را ندارند.

در صورتی که شما جعبه فیوز، درب داخلی و یا هرچیزی در پارکینگ خود دارید که مانع باز شدن درب پارکینگ می‌شود، به راحتی می‌توانید با استفاده از درب پارکینگ کرکره ای این مشکل را حل کنید.

قطر چرخ درِ پارکینگ کرکره ای معمولا بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلی‌متر است. اما بسته به ارتفاع پرده این قطر تغییر پیدا می‌کند.

مزایای درِ پارکینگ کرکره ای در یک نگاه:

مزایا درب پارگینگ کرکره ای

درِ پارکینگ کرکره ای راه حل خوبی برای مشکلات متنوع ارائه می‌دهد.

بیشتر بخوانید  نصب رسیور صنعتی دو رله بتا

یکی از مهمترین مزایای این نوع درب‌ها این است که فضای بسیار کمی نیاز دارد، ویژگی که به تنهایی این نوع درب ها را خاص کرده است.

باز شدن عمودی درب پارکینگ به صاحبان این پارکینگ اجازه می‌دهد که طول زیادی برای پارکینگ خودشان در نظر بگیرند و حتی بتوانند در زیر درب پارکینگ خودرو خود را پارک کنند و حتی می توانند خودروهای شاسی بلند هم پارک کنند.

 

یکی دیگر از قابلیت‌های درِ پارکینگ کرکره ای این است که با اضافه کردن یک دستگاه به سیستم موجود می‌توانید درب پارکینگ خود را به وسیله تلفن همراه خود باز و بسته نمایید. این دستگاه کار ریموت شما را انجام می‌دهد و دیگر نیاز نیست که ریموت خود را حمل کنید.امکان اشتراک گذاری یا اجازه دسترسی در این سیستم موجود می‌باشد، یعنی دیگر نیازی نیست ریموت خود را به فرد دیگری بدهید و از طریق اپلیکیشن می‌توانید اجازه دسترسی برای فرد دیگری اعمال کنید. بنابراین به باز کردن درب پارکینگ به وسیله‌ی تلفن همراه هم می‌توانید فکر کنید تا تجربه بهتری از عبور و مرور خود داشته باشید.

دربازکن پارکینگ

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

پیام بگذارید

Enter Captcha Here : *

Reload Image

تبریک!

شماره خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال شماره تلفن
close-link

مشاوران هوم آماده‌ی پاسخگویی هستند.

کافی است شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال
close-link

اگر هنوز سوالی دارید، ما می‌تونیم تلفنی مشکل شمارو برطرف کنیم. پس شماره تماس خودتون رو قرار بدید.
ارسال شماره
ما هم از پیامک‌های ناخواسته بیزاریم... فقط یک تماس دوستانه با شما برقرار می‌کنیم.
close-link