عکس یادگاری رویداد Dmond Pitches

کسب رتبه اول در رویداد Dmond Pitches توسط استارتاپ هوم

کسب رتبه اول در رویداد Dmond Pitches توسط استارتاپ هوم

در چهاردهمین دوره رویداد Dmond Pitches  که در محل شتابدهنده دیموند برگزار شد، استارتاپ هوم موفق به کسب رتبه اول شد. این رویداد با هدف رشد و گسترش اینترنت اشیا (IOT) و معرفی استارتاپ‌ها به سرمایه گذاران و با حضور استارتاپ‌های هوم، لوکسین، موبیکار، هوما، بی‌ماین، فایندا و سافت سرویس برگزار شد.

همکاری دو شتابدهنده

نکته قابل توجه این رویداد همکاری شتابدهنده دیموند و شتابدهنده‌ی سخت افزاری هاردتک بود که با سخنرانی آقای ملکی مدیر سرمایه گذاری هاردتک  آغاز شد.در این سخنرانی آقای ملکی درمورد امکانات شتابدهنده هاردتک برای استارتاپ‌ها صحبت کرد و استارتاپ‌های حوزه سخت افزار را برای گسترش کسب و کار خود به این شتابدهنده دعوت کرد.

استارتاپ هوم

استارتاپ هوم با دستگاه‌های هوشمند مثل دربازکن هوشمند پارکینگ، دربازکن هوشمند حیاط و قفل هوشمند علاوه بر کاهش هزینه‌ها، راحتی اشتراک گذاری کلید و امنیت بالاتر راهکاری برای اشتراک گذاری کلید در داخل اپلیکیشن موبایل برای سایر استارتاپ‌های اکوسیستم را فراهم آورده است.در حال حاضر دربازکن هوشمند پارکینگ محصولی است که استارتاپ هوم وارد بازار کرده‌است و با استقبال خوبی از جانب مردم مواجه شده است. استارتاپ هوم در زمینه زیرساخت اشتراک گذاری کلید تفاهم‌نامه‌ای با استارتاپ الوپارک برای رزرو آنلاین جای پارکینگ شخصی امضا کردند.

دربازکن هوشمند پارکینگ

جایگاه‌های بعدی

استارتاپ لوکسین با ارائه محصولات خانه هوشمند با قیمت‌های ارزان و کیفیت بالای محصولات در جایگاه دوم این رویداد قرار گرفت. رتبه سوم به استارتاپ موبیکار اعطا شد که با استفاده از یک دانگل می‌توان عیب یابی خودرو، مکان یابی، پمپ بنزین یاب و یادآوری سرویس‌های دوره‌ای را انجام داد.

هم بنیان گذاران هوم و لوکسین

شرکت‌های سرمایه گذاری حاضر در این رویداد

در این رویداد نمایندگانی از شرکت‌های سرمایه گذاری نظیر شناسا، شرکت سرمایه گذلری بهشهر، شتابدهنده هاردتک، شرکت ایران ارقام و لوازم خانگی کن حضور داشتند.

پس از پایان نظرسنجی از حضار، استارتاپ هوم به عنوان استارتاپ منتخب مردمی انتخاب شد.

 

بازدید دکتر سورنا ستاری از استارتاپ هوم

بازدید معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از استارتاپ هوم

بازدید معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از استارتاپ هوم

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری دکتر سورنا ستاری همراه با رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، از دستاوردهای استارتاپ هوم بازدید کرد.در این بازدید، مخبر دفولی رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و امیری‌نیا رئیس موسسه دانش‌بنیان برکت، علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه، اسماعیل قادری‌فر رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی، پرویز کرمی دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان و مهدی فقیهی دبیر ستاد توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاری را همراهی کردند.

در این بازدید هم بنیانگذاران استارتاپ هوم با دکتر ستاری  گفت و گو کردند.استارتاپ هوم با محصول دربازکن هوشمند پارکینگ وارد بازار شده است و در آینده با تولید قفل هوشمند در نظر دارد تا زیرساخت اشتراک گذاری کلید مجازی را راه‌اندازی کند و به کمک استارتاپ‌هایی که در حوزه های اشتراک گذاری پارکینگ و یا اجاره منزل فعالیت می کنند برود. در حال حاضر تفاهم‌نامه‌ای با استارتاپ الوپارک برای رزرو آنلاین جای پارک در نمایشگاه الکامپ امضا کردند.

نمایشگاه الکامپ 97

حضور “هوم” در نمایشگاه الکامپ

حضور “هوم” در نمایشگاه الکامپ – 6 الی 9 مرداد نمایشگاه بین‌ المللی تهران سالن 8 و 9 غرفه 32

نمایشگاه الکامپ

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. گشایش های اخیر در حوزه ی بین الملل و اراده ملموس دولت، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره ی بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد، در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه ی شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نموده و انتظار می رود در این دوره نمایشگاه الکامپ که در فاصله ۶ الی ۹ مرداد ماه ۹۷ برگزار خواهد گردید، فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .

نمایشگاه الکامپ 97

خانه هوشمند هوم در نمایشگاه الکامپ 97 حضور دارد.در این نمایشگاه هوم با تمرکز بر درب‌بازکن هوشمند پارکینگ حضور پیدا کرده‌است که جدیدا با دست یابی یک مفهوم جدید با عنوان “درب ها شما را می‌شناسند ” آماده رونمایی از این امکان جدید هستند.

با حضور در غرفه “هوم” شما می‌توانید از تخفیف‌های جذاب برای خرید محصولات هوشمند بهره مند شوید.

6 الی 9 مرداد در نمایشگاه بین المللی تهران سالن 8 و 9 غرفه 32 از ما دیدن فرمایید.منتظر شما هستیم.

دربازکن موبایلی هوم

اینترنت اشیا، معضل پارکینگ تهران را حل خواهد کرد

اینترنت اشیا، معضل پارکینگ تهران را حل خواهد کرد

به گزارش شنبه پرس، فرید لطفی، مدیرعامل استارتاپ هوم که در زمینه اینترنت اشیا فعالیت می‌کند می‌گوید: «در حال حاضر روی بحث قفل‌های هوشمند و پارکینگ‌های هوشمند متمرکز هستیم وهدف اصلی ما حذف دسته‌کلیدهاست! به عبارتی با استفاده از اپلیکیشن هوم می‌توان تمام قفل‌ها را باز و بسته کرد. امروز محصولی در بازار داریم به اسم درب پارکینگ هوشمند که کاملا بی‌سیم است و در عرض ۳۰ ثانیه نصب می‌شود.»

استارت‌آپ هوم

 

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، مدیرعامل هوم به این نکته اشاره می‌کند که سال آینده تهران با مشکل یک میلیون جای پارک مواجه خواهد بود و می‌گوید: «ما در فکر ایجاد زیرساختی هستیم که با استفاده از آن، استارتاپ‌ها یا شرکت‌های دیگر، اقدام به راه‌اندازی سیستم پارکینگ اشتراکی کنند. در اصل استفاده از محصول هوم، به آنها این اجازه را خواهد داد که برای مدت معینی حتی برای ساعتی، پارکینگ خود را به شخص دیگری اجاره دهند.»

لطفی ادامه می‌دهد البته این بستر تنها برای پارکینگ استفاده نخواهد داشت، بلکه برای خانه‌هایی که برای مدت موقت اجاره داده می‌شوند، حتی در شهرهای دیگر، می‌توان از آن استفاده کرد. «برای مثال استارتاپی مشابه ‌airbnb از چنین بستری می‌تواند استفاده کند. سیستم به اشتراک‌گذاری کلید، حالت‌های مختلفی برای ادمین دارد که می‌تواند اشتراک‌گذاری آن را مدیریت کند. مثلا در مواردی که به صورت آنلاین خریدی انجام می‌دهید و یا خدماتی برای منزل درخواست می‌کنید ولی کسی در خانه نیست، می‌توانید با استفاده از امکان به‌اشتراک‌گذاری کلید با تحویل دهنده کالا، این مشکل را برطرف کنید.»

لطفی در جواب این سوال که مشتریان چطور باید بابت مسائل امنیتی مطمئن باشند هم می‌گوید: «در هوم از همان بستر اینترنتی که بانک از آن استفاده می‌کند، استفاده شده است. در زمان طراحی هم به‌شدت روی این موضوع کار و سعی کردیم تا جایی که شده است جلوی تمام حمله‌های احتمالی که ممکن است به وجود آید را بگیریم. در کنار تمامی اقداماتی که انجام دادیم، در حال صحبت با یک شرکت بیمه هستیم که اگر زمانی سیستم ما هک شد و خسارتی به وجود آمد، بیمه آن را جبران کند. اینها راه‌کارهایی است که برای مسائل امنیتی انجام داده‌ایم. البته یکی دیگر از محصولات ما سنسوری است برای در و پنجره که در اصل مکمل محصول به اشتراک‌گذاری کلید است. این محصول زمانی که در یا پنجره‌ها به هر دلیلی باز می‌شوند، این موضوع را به صاحبخانه اعلام می‌کند و کاربردی امنیتی دارد.»

مدیرعامل هوم توضیح می‌دهد: «در حال حاضر در اواخر دوره شتابدهی هستیم. احتمالا اوایل سال آینده دور بعدی جذب سرمایه را داشته باشیم و بعد از آن تولید انبوه محصول و مارکتینگ را شروع کنیم. در حال حاضر، با اینکه هنوز تولید انبوه را شروع نکرده‌ایم، ۲۰۰ محصول را پیش‌فروش کرده‌ایم.»

خبرگزاری ایسنا

بازتاب خانه هوشمند هوم در رسانه‌های کشور

آینده‌ای هوشمند درون دست کلیدها

محصولات “خانه هوشمند هوم” راه‌حلی برای این مشکلاتی همچون جاگذاشتن دسته کلید در منزل یا امنیت آن در زمان سفر ارائه داده است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، اعضای تیم خانه هوشمند هوم با هدف راحت و ایمن کردن ورود به خانه‌ها، به دنبال راهی بودند که دیگر به دسته کلیدهایمان نیازی نباشد. این کسب و کار، همانند بسیاری از بزرگ‌ترین شرکت‌های تکنولوژی دنیا از کارگاه شخصی موسسان شروع به کار کرد و پس از گذشت یک سال با کسب مقام در مسابقات ملی اینترنت اشیا، نظرها را به خود جلب کرد.

اینترنت اشیا

در حال حاضر شرکت “هوم” محصولاتی مبتنی بر تکنولوژی اینترنت اشیا را وارد بازار کرده که از آن‌ها می‌توان به سیستم یکپارچه امنیتی شامل سنسور در و پنجره، سنسور تشخیص حرکت و همچنین آژیر متصل به شبکه اشاره کرد. علاوه بر این، کنترلر درِ هوشمند محصول دیگری است که “هوم” روانه بازار کرده است.

با خرید این محصول می‌توان از راه دور و از طریق اپلیکیشن هوم روی گوشی هوشمند، درِ پارکینگ، درِ ورودی آپارتمان و همین‌طور درِ واحد را باز کردتا دیگر کسی پشت در نماند.

سنسور درب و پنجره

با توسعه اپلیکیشن کاملا فارسی، هوم توانسته ارتباط خوبی با کاربران ایرانی برقرار کند. با استفاده از این اپلیکیشن، می‌توان در هر لحظه و هر مکان از بازشدن درِ منزل خود اطلاع پیدا کرد و یا فرمان باز شدن درهای منزل را صادر کرد.

در آینده‌ای نزدیک، دیگر نیازی به حضور در منزل برای دریافت کالاهای پستی نیست. آینده‌ای را تصور کنید که در آن می‌توان برای ساعاتی پارکینگ خود را به دیگران اجاره داد و از آن کسب درآمد کرد یا کلید منزل خود را از طریق اپلیکیشن برای ساعاتی با مهمانان به اشتراک گذاشت. خانه هوشمند هوم در تلاش است تا با آماده‌سازی زیرساخت مناسب، چنین آینده‌ای را برای هم‌وطنان به ارمغان بیاورد.

اینترنت اشیا

کسب مقام سوم در دومین مسابقه اینترنت اشیا ایران

کسب مقام سوم در دومین مسابقه اینترنت اشیا ایران

نخستین نمایشگاه دستاوردهای اینترنت اشیا کشور (IOTex) با حضور شرکت‌های بزرگ داخلی و خارجی و همچنین شرکت‌های نوپا از تاریخ سی‌ام بهمن تا دوم اسفند، در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد. در این نمایشگاه بیش از ۳۰ شرکت از جمله همراه اول، ایرانسل، پارس آنلاین و آریاهمراه، دستاوردها و نتایج فعالیت‌های خود در زمینه اینترنت اشیاء را در معرض دید عموم قرار دادند. این نمایشگاه در حاشیه دومین کنفرانس سالیانه اینترنت اشیاء برگزار شد. علاوه بر شرکت‌های بزرگ، تعدادی کسب‌وکار نوپای استارت‌آپی نیز محصولات و ایده های خود را ارائه کردند.

 

در حاشیه نخستین نمایشگاه اینترنت اشیا برنامه‌های دیگری نیز با هدف تقویت اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری اینترنت اشیا برگزار گردید. در روز نخست، جناب آقای اگنسیا لوپیس (معاون توسعه کسب‌وکار شرکت IOTsense)، موضوع سرمایه‌گذاری در صنعت اینترنت اشیاء را در قالب کارگاه آموزشی ارائه نمودند که با استقبال مخاطبان روبه‌رو گردید. در این کارگاه حوزه‌های جذاب برای ورود استارت آپ ها مورد بررسی قرار گرفت و جدیدترین اخبار و رویدادهای این حوزه به اطلاع مخاطبان رسید.

در ادامه مرحله نهایی مسابقه استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپای اینترنت اشیا کشور برگزار گردید. در این مرحله از مسابقه ۹ تیم از میان برترین تیم‌های شناسایی و جذب شده با گذراندن دو مرحله قبلی داوری، محصولات و خدمات خود را در مقابل داوران ارائه کردند تا نظر داوران را به ایده خود جذب کنند. در این مسابقه تیم نینیکس موفق شد جایزه ۷ میلیون تومانی مسابقه را از آن خود کند. این تیم  علاوه بر جایزه نقدی می‌تواند از امکانات و مزایای مرکز نوآوری اینترنت اشیا نیز بهره‌مند شود. تیم‌های هارت‌ری و خانه هوشمند هوم نیز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند و موفق به دریافت جایزه ۵ و ۳ میلیون تومانی شدند.

حضور خانه هوشمند هوم در رویداد موپک

حضور خانه هوشمند هوم در رویداد موپک

حضور خانه هوشمند هوم در رویداد موپک

نخستین رویداد موپک برای تلفن همراه، برنامه‌ریزی و توسعه زندگی شهری با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری از 26 مهرماه برگزار شد.

در سال‌های اخیر استفاده از فناوری‌های ICT برای راه‌اندازی کسب و کارهای فناورانه نوپا یا همان استارت آپ‌ها از دو منظر کاهش هزینه‌ها و تسهیل امور اجرایی و ایجاد اشتغال مورد استقبال دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی کشور قرار گرفته است.

بر این اساس شهرداری منطقه 5 تهران با همکاری ستاد فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی رویداد موپک (تلفن همراه، برنامه‌ریزی و توسعه زندگی شهری) از 26 تا 29 مهرماه جاری در مجتمع تجاری کوروش مال برگزار شد.

شهر هوشمند، خدمات مرتبط با مراکز و مجتمع‌های تجاری، گردشگری شهری و کارآفرینی، کارآفرینی در بافت فرسوده، اقتصاد شهری و خانواده‌ها، ترافیک و فرهنگ رانندگی، دستفروشی و سد معبر، مدیریت پسماند و تفکیک زباله (خشک و تر)، کارآفرینی اقشار آسیب‌دیده اجتماعی، زنان بدسرپرست و سرپرست خانوار از جمله موضوعات این رویداد بودند. این رویداد در دو بخش استارت‌آپ ویکند و نمایشگاه برگزار شد.

موپک

در بخش استارتاپ ویکند شرکت‌کنندگان در یک فضای مشترک با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق و متخصصین حوزه مدیریت شهری انتخاب ‌شده‌اند، در جهت تبدیل ایده‌های خود به کسب‌وکار موفق تلاش می‌کردند. همچنین در بخش نمایشگاهی نیز اقدام به معرفی شرکت‌ها، کسب و کارهای جدید، ایده دادن به فارغ‌التحصیلان برای یافتن جایگاه شایسته، تعامل و ارتباط با صنعت  شد.

در همین راستا خانه هوشمند هوم در این رویداد شرکت کرد و مباحث و همکاری های سازنده‌ای با مسئولان مجتمع کورش و شهرداری منطقه 5 انجام داد.

تبریک!

شماره خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال شماره تلفن
close-link

مشاوران هوم آماده‌ی پاسخگویی هستند.

کافی است شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال
close-link