سوالات متداول عمومی

بله، طراحی هوم به شکلی است که سیستم‌های قبلی همچنان عملکرد خود را در کنار سیستم هوشمند هوم حفظ می‌کنند.

گوشی هوشمند موبایل با استفاده از بلوتوث و بدن نیاز به اینترنت به دستگاه‌های هوم وصل می‌شود و فرمان باز و بسته کردن را به دستگاه ارسال می‌کند. توجه کنید که برای هر بار باز و بسته کردن نیازی به روشن کردن بلوتوث گوشی و اتصال از تنظیمات نیست، زیرا اپلیکشن هوم به صورت خودکار پروسه روشن کردن بلوتوث و اتصال به دستگاه را انجام می‌دهد.

به دلیل استفاده از بلوتوث تقویت شده و کم توان در دستگاه‌های هوم، بسته به محیط اطراف فاصله قابل قبول برای باز کردن در، حداقل از 20 متر تا 50 متر است. ولی امکان باز کردن در از هر نقطه‌ای از دنیا و در هر زمانی برای شما ممکن است، فقط کافی است از سیستم انتقال دسترسی هوم استفاده کنید و به فردی که قصد عبور از در را دارد، دسترسی موقت بدهید. با این روش امنیت در شما بیشتر حفظ می‌شود.

بله با امکان انتقال دسترسی هوم، باز کردن در از هر نقطه‌ای از دنیا و در هر زمانی برای شما ممکن است، فقط کافی است از سیستم انتقال دسترسی هوم استفاده کنید و به فردی که قصد عبور از در را دارد، دسترسی موقت بدهید. با این روش امنیت در شما بیشتر حفظ می‌شود.

بله، اپلیکیشن هوم برای همه رایگان است و از طریق جستجوی عبارت HOOM در کافه بازار و گوگل پلی برای گوشی‌های اندرویدی و همینطور جستجوی عبارت SMART HOOM در اپ استور برای گوشی های اپل در دسترس است. اپلیکیشن برای کار کردن باید به یک در هوشمند متصل شود که قبلا با یکی از دستگاه‌های هوم هوشمند شده باشد.

امکان اتصال دستگاه هوم به انواع درهای پارکینگ ( جک، ریلی، راهبند و … )، انواع درهای نفر رو ( در حیاط، در واحد، در شیشه‌ای، در اتوماتیک شیشه‌ای )، انواع درهای کرکره و همینطور در کمدی وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

تمام ارتباطات دستگاه و اپلیکیشن به صورت رمز شده هستند و از امنیت بالایی برخوردارند. با استفاده از سیستم هوم علاوه بر استفاده از یک بستر ارتباطی ایمن، کنترل تردد و رصد شدن فعالیت‌های در به امنیت منزل شما بسیار کمک می‌کند.

دستگاه‌های هوم به صورتی طراحی شده‎اند که در اکثر موارد بدون نیاز به تخصص خاصی، خود کاربران قادر به نصب و راه‌اندازی آن‌ها خواهند بود. ولی در صورت نیاز تیم پشتیبانی تلفنی 24 ساعته هوم و متخصصین نصب حضوری هوم، همیشه همراه مشتریان هستند و ارتباط با آن‌ها از طریق قسمت پشتیبانی سایت ممکن است.

تبریک!

شماره خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال شماره تلفن
close-link

مشاوران هوم آماده‌ی پاسخگویی هستند.

کافی است شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال
close-link