قفل هوشمند
هوم

هوم

ده دلیل برای استفاده از قفل هوشمند

ده دلیل برای استفاده از قفل هوشمند

قفل هوشمند فقط امنیت منزل را تامین نمی‌کند بلکه شما می‌توانید درب‌ها را با گوشی‌ هوشمند خود باز کنید، می‌توانید انبارها و املاک دور از دسترستان را چک کنید و همچنین دیگر دستگاه‌های هوشمند خانه‌تان را مدیریت کنید.

دیگر نیازی به دسته کلید نیست

یکی از خصوصیات اصلی قفل‌های هوشمند قابلیت باز و بسته کردن آن‌ها بدون استفاده از کلید است. دیگر نیازی نیست همه‌ی جیب‌ها و کیف‌هایتان را به دنبال دسته کلید بگردید. تنها کافی است که وارد اپلیکیشین شوید یا قفل با استفاده از بلوتوث گوشی شما، درب را برایتان باز کند.

می‌توانید رفت و آمدها را ثبت کنید

شما می‌توانید زمان رفت و آمد هرکسی به خانه خود را مشاهده کنید.برای مثال صاحب خانه‌ای را تصور کنید که برای فروش یا اجاره ملک خود به املاک محل، دسترسی به منزل را داده‌است.در این صورت با استفاده از قفل هوشمند می‌تواند دسترسی به منزل را رصد کند.

دادن دسترسی به قفل برای مهمان‌ها

یکی از بزرگترین نگرانی‌های صاحب‌خانه، حضور در خانه برای آمدن تعمیرکار، مهمان، نقاشی و دیگر افراد است. شما می‌توانید دسترسی به قفل خود را برای افرادی خاص برای مدت زمان محدود آزاد کنید. برای مثال می‌توانید رمزی که به پرستار بچه می‌دهید را طوری تنظیم کنید که تنها در ساعت هشت تا ده صبح کار کند. با استفاده از اپلیکیشن گوشی می‌توانید هر لحظه که قفل در باز شد مطلع شوید.

ایمنی بالاتر نسبت به قفل‌های سنتی

قفل‌های هوشمند دربرابر دستکاری ایمن هستند.این قفل‌ها درصورت دستکاری به صاحب منزل آلارم ارسال می‌کند.

ظاهر زیبا

شما می‌توانید به جای قفل‌های درشتی که در خارج از درب‌های اصلی نصب شده‌اند یک وسیله‌ با طراحی زیبا بروری درب خود نصب کنید.

قیمت مناسب

شما می‌توانید با قیمتی مناسب یک قفل با ویژگی‌های منحصربه فرد داشته باشید.

راحتی نصب

بیشتر قفل‌های هوشمند طوری طراحی شده‌اند که برای نصب و راه‌اندازی نیازی به ابزار خاص نداشته باشند. بیشتر آن‌ها به سادگی توسط خریدار قابل نصب هستند.

خیال راحت هنگام خرید آنلاین

فرض کنید یک بسته‌ی پستی سفارش داده‌اید و در هنگام تحویل گرفتن آن در منزل نیستید.شما می‌توانید با به اشتراک گذاشتن کلید مجازی خود این امکان را به پستچی بدهید تا بسته در داخل خانه ما قرار دهد.

کنترل وسایل منزل نظیر چراغ‌ها، ترموستات و …

یک قفل هوشمند می‌تواند تبدیل به قلب یک خانه هوشمند شود.وضعیت باز یا بسته بودن قفل هوشمند می‌تواند به سایر وسایل هوشمند در منزل شما این امکان را دهد تا به صورت خودکار فعال یا غیر فعال شوند.

قفل کردن منزل خود به وسیله‌ی گوشی هوشمند

فرض کنید در تخت خواب هستید و فراموش کرده‌اید که درب منزل را قفل کنید.با یک حرکت ساده می‌توانید از طریق گوشی هوشمند خود درب منزل را ببندید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

پیام بگذارید

تبریک!

شماره خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال شماره تلفن
close-link

مشاوران هوم آماده‌ی پاسخگویی هستند.

کافی است شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاوران هوم در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.
ارسال
close-link

درها رو با گوشی هوشمند باز و بسته کن

برای اطلاع از نحوه عملکرد گجت شماره تماس خود را قرار دهید.
ارسال شماره تلفن
ما هم از پیامک‌های نا خواسته بیزاریم. فقط یک تماس دوستانه برقرار می‌کنیم.
close-link